DODAJ

Nowa restauracja McDonald’s® we Włocławku

kujawsko-pomorskie
Nowa restauracja McDonald’s® we
Kajtman
2017-01-02 15:59:38
W poniedziałek 2 stycznia rozpoczęła działalność druga restauracja McDonald’s we Włocławku. Goście Centrum Handlowego Wzorcownia będą mieli możliwość zamawiania produktów z oferty klasycznej, śniadaniowej oraz strefy McCafé®.

Nowy lokal światowego lidera branży gastronomicznej powstał przy ulicy Kilińskiego 3 na terenie centrum handlowego Wzorcownia. Znajduje się w Budynku D i ma powierzchnię 599 mkw. Restaurację charakteryzuje ciekawy wystrój wnętrza i umeblowanie z dobrze dobranym stylowym oświetleniem. Całość utrzymana jest  w naturalnych barwach: brązach, zieleni i bieli. W realizacji wykorzystane zostały materiały naturalne, kamień i drewno. Na sali jadalnej znajduje się 71 miejsc siedzących, w tym 25 w strefie McCafé. 

Druga restauracja McDonald’s we Włocławku powstaje w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w dobrym punkcie komunikacyjnym miasta, przy nowym centrum handlowym Wzorcownia. Doskonale uzupełniamy wzajemnie nasze funkcje – mówi Piotr Krajewski, franczyzobiorca McDonald’s, właściciel pięciu restauracji sieci (w tym nowego obiektu we Włocławku). – Mam nadzieję, że różnorodne menu trafi w gusta naszych gości. Restauracja wyposażona jest w klimatyzowaną salę. Odwiedzający z pewnością docenią także kawiarnię McCafé. W jej ofercie są m.in. wysokiej jakości gorące i mrożone kawy oraz szeroki wybór deserów. Najnowsza technologia i organizacja restauracyjnej kuchni sprawia, że wszystkie produkty są przygotowywane świeżo, na zamówienie.

Restauracja we Wzorcowni Włocławek będzie czynna w godzinach 8.00-22.00. W restauracji obowiązuje standardowe oraz promocyjne menu składające się z popularnych burgerów, dodatków i produktów klasycznych McDonald’s. Sprawną obsługę gości zapewni 35 pracowników, w tym 7 menadżerów. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych oraz oferuje dostęp do bezprzewodowego Internetu. Przy restauracji działać będzie również tzw. okno zewnętrzne Walk Thru dla osób pieszych, czynne w godzinach pracy restauracji, z wyjątkiem piątku i soboty. W tych dniach będzie czynne dłużej, w godz. 08.00-02.00.