DODAJ

Savills reprezentował Fujitsu w największej transakcji najmu na rynku łódzkim w tym roku

Biura / Łódź
Savills reprezentował Fujitsu w
Kajtman
2015-10-07 15:25:32
Savills, międzynarodowa agencja doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, reprezentowała Fujitsu Technology Solutions, w wynajmie 6 000 m kw. powierzchni biurowej w University Business Park w Łodzi. Developerem kompleksu jest Globe Trade Centre.

Fujitsu, japoński dostawca sprzętu i rozwiązań informatycznych, wprowadzi się do nowego biura w budynku B w drugim kwartale 2016 roku, jak tylko obiekt zostanie oddany do użytkowania.

– „Cieszymy się, że mogliśmy reprezentować Fujitsu w wynajmie nowego biura i wierzymy, że wybrana lokalizacja spełnia wszystkie kryteria naszego klienta. Była to największa biurowa transakcja najmu na łódzkim rynku nieruchomości od początku roku i jednocześnie transakcja typu pre-lease, która uruchomiła budowę drugiej fazy kompleksu” – mówi Dominik Reszetko, konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy Savills.  

University Businness Park to zespół dwóch siedmiopiętrowych budynków biurowych klasy A o łącznej powierzchni 38 800 m kw., położony przy ul. Wólczańskiej 178 w samym centrum Łodzi. Kompleks powstaje w dwóch fazach – budynek A został oddany do użytkowania i jest w 100% wynajęty, w budynku B trwają prace wykończeniowe, II faza inwestycji została już wynajęta w 50%, co potwierdza duże zainteresowanie najemców obiektem przy ul. Wólczańskiej.