DODAJ

Abra otwiera trzeci sklep w systemie franczyzowym

Handel / Łowicz
Abra otwiera trzeci sklep
Kajtman
2011-11-23 17:06:12

Firma Abra S.A. kontynuuje rozwój sieci sklepów poprzez uruchamianie kolejnych placówek w systemie franczyzowym. Trzeci już sklep partnerski Abry powstanie jeszcze w tym roku w Łowiczu, przy Al. Sienkiewicza 9.


 


Nowa placówka franczyzowa Abry zostanie uruchomiona 10 grudnia w sobotę. Jej właścicielem jest Pan Włodzimierz Gajewski, który od ponad 3 lat prowadzi w tym miejscu sklep franczyzowy sieci Komfort. Dzięki rozszerzeniu asortymentu o towary oferowane przez Abrę mieszkańcy powiatu łowickiego zyskają dostęp do szerokiej gamy artykułów z branży wyposażenia wnętrz – począwszy od wykładzin oraz paneli, poprzez podłogi drewniane i drzwi, aż po funkcjonalne meble w korzystnych cenach.


 


Nowy salon meblowy Abra w Łowiczu będzie zajmował powierzchnię 400 m2, natomiast łącznie ze sklepem sieci Komfort do dyspozycji klientów zostanie oddana powierzchnia prawie 800 m2. Nowo powstający sklep sieci Abra znajduje się w ścisłym centrum Łowicza, przy głównej arterii komunikacyjnej miasta.


 


– Naszym priorytetem jest zapewnienie mieszkańcom Łowicza i jego okolic dostępu do wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach. Mamy nadzieję, iż bogata oferta asortymentowa oraz nowoczesne standardy obsługi stosowane w sieci Abra Sklepy Meblowe spotkają się z pozytywną reakcją naszych Klientów oraz zapewnią nam przewagę konkurencyjną na rynku lokalnym– argumentuje właściciel sklepu, Włodzimierz Gajewski.


 


Otwarcie sklepu meblowego Abra S.A. w systemie franczyzowym to inwestycja rzędu 150 tys. PLN. Na pierwsze zyski franczyzobiorcy Abry mogą liczyć już w pierwszym roku działania sklepu, a biorąc pod uwagę znakomite wyniki pierwszych sklepów franczyzowych Abry w Oświęcimiu i Nysie, okres zwrotu inwestycji jest krótszy niż 12 miesięcy – przekonuje Dorota Placzyńska, odpowiedzialna za rozwój sieci sklepów Abra. Więcej informacji na stronie www.abra-meble.pl/franczyza.


Abra S.A. to największa nieproducencka sieć sklepów meblowych w Polsce, oferująca szeroki wybór dobrej jakości mebli w przystępnych cenach. Firma została założona w 1990 roku w Krakowie, gdzie mieści się centrala firmy. W ramach sieci Abra funkcjonuje 77 placówek handlowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Spółka prowadzi również sprzedaż mebli przez Internet, poprzez swoją stronę www.abra-meble.pl, oraz za pośrednictwem sklepów partnerskich, działających w systemie franczyzowym w miastach poniżej 50 tys. mieszkańców. Firma zatrudnia ponad 700 osób i posiada ok. 5% udziału w rynku. Abra S.A. należy do grupy Steinhoff International – jednego z największych na świecie koncernów z branży wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego.Źródło: Abra S.A.