DODAJ

Nowa inwestycja Willowej II ruszy jesienią

Mieszkania i domy / Lublin
Nowa inwestycja Willowej II
Kajtman
2015-08-24 12:06:01
Jeszcze w tym roku deweloper Willowa II rozpocznie budowę nowego osiedla na terenie położonym w Lublinie, u zbiegu ul. Wojciechowskiej i Morwowej. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstaną dwa budynki z ok. 130 mieszkaniami.

Zaletą nowego osiedla będzie z pewnością jego lokalizacja. Teren położony jest niedaleko al. Kraśnickiej, czyli jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych Lublina. Przyszli mieszkańcy będą mieli więc łatwy dojazd do centrum, a także do większości obiektów uniwersyteckich. W akademickim mieście, takim jak Lublin, to bardzo istotne – mówi Waldemar Gałan, prezes zarządu Willowa II Sp. z o.o.

W dwóch siedmiokondygnacyjnych budynkach, które zostaną zrealizowane w pierwszym etapie tej inwestycji, powstanie w sumie około 130 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Ponadto, na parterach wydzielone zostaną lokale usługowe, które łącznie zajmą ok. 1500 mkw. powierzchni. Oba budynki będą wyróżniały się nowoczesnym wyglądem, a ich elewacja zostanie wykonana z barwnych  materiałów wysokiej klasy. Deweloper zadba również o staranne zagospodarowanie terenu wokół budynków. 

Rozpoczęcie tej inwestycji planujemy na jesień bieżącego roku, a zakończenie pierwszego etapu powinno nastąpić w czwartym kwartale 2016 roku lub w 2017 – mówi prezes Waldemar Gałan.

Willowa II równolegle realizuje w Lublinie inwestycję pod nazwą Leśne Zacisze. Osiedle to powstaje przy ul. Jantarowej i będzie się składać z kameralnych budynków o podwyższonym standardzie. Szczegółowe informacje o firmie Willowa II i o jej ofercie można znaleźć na stronie www.willowa2.pl, a także uzyskać w biurze sprzedaży przy ul. Gęsiej 23/23 w Lublinie (tel. 81 742 68 73, kom. 607 840 006).