DODAJ

Kuehne + Nagel przedłuża najem 6,1 tys. mkw. w MLP Pruszków I

Logistyka / Pruszków
Kuehne + Nagel przedłuża
Kajtman
2015-03-31 11:46:23

Międzynarodowa firma logistyczna Kuehne + Nagel, przedłużyła na kolejny okres umowę najmu ponad 6,1 tys. mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym MLP Pruszków I, należącym do MLP Group.Firma Kuehne + Nagel podpisała z MLP Group umowę dotyczącą przedłużenia najmu ponad 6,1 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku logistycznym MLP Pruszków I. Z tego 5,6 tys. mkw. przeznaczone jest na cele magazynowe, działalność spedycyjną i dystrybucyjną. Pozostałe ponad 0,5 tys. mkw. na cele biurowo-socjalne. W tej części powierzchnia została powiększona o blisko 0,1 tys. mkw. w porównaniu do dotychczasowej powierzchni najmu. Kuehne + Nagel korzysta z obiektu magazynowego MLP Pruszków I od 2011 roku.


 


Kuehne + Nagel działa w branży logistycznej. Oferuje usługi firmom krajowym oraz międzynarodowym korporacjom. Specjalizuje się w spedycji i logistyce. W skali całej Polski zatrudnia blisko 1600 pracowników.– „Koncentrujemy się na dopasowaniu oferowanych nowoczesnych powierzchni magazynowej do indywidualnych potrzeb każdego najemcy. Dlatego bardzo cieszą nas decyzje klientów dotyczące przedłużania współpracy na kolejne okresy. Strategia nastawiona na utrzymanie i pozyskiwanie nowych klientów przynosi jednocześnie efekty w postaci systematycznej poprawy osiąganych przez nas wyników finansowych” – podkreślił Radosław T. Krochta, Dyrektor Generalny, Wiceprezes Zarządu MLP Group S.A.


 


MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Docelowa powierzchnia magazynowo-produkcyjna wynosi 167 tys. mkw., znajdujących się na terenie 43 hektarów. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów, którzy wynajmują powierzchnie od 200 do 18 tys. mkw.