DODAJ

Pierwsze dwanaście domów osiedla Oaza Kampinos już w marcu

Mieszkania i domy / Małocice
Pierwsze dwanaście domów osiedla
Kajtman
2012-01-20 13:55:37

Trwają prace wykończeniowe pierwszych dwunastu domów w Oazie Kampinos – flagowym projekcie mieszkaniowym UBM Polska. Termin zakończenia ich realizacji planowany jest na marzec br., natomiast oddanie do użytkowania na czerwiec br.


 


Oaza Kampinos to osiedle domów jednorodzinnych, zlokalizowane ok. 20 km na północ od Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Kampinoskiego. Inwestycja będzie składać się z domów o powierzchni od 190 do 230 m kw. położonych na zadrzewionych i ogrodzonych działkach o powierzchni od 800 do 1625 m kw. Każdy z domów wyposażono w dwustanowiskowy garaż.


 


Wykończony i nowocześnie zaaranżowany dom pokazowy prezentuje jeden z siedmiu typów domów w ofercie. W jego wnętrzu wykorzystane zostały proekologiczne technologie Viessmann, takie jak pompa ciepła, panele solarne, czy systemy grzewcze i wentylacyjne. Wszystkie zaprezentowane rozwiązania są dostępne w domach według życzenia klientów.


 


Na terenie osiedla powstaną również: plac zabaw dla dzieci, przedszkole, budynek komercyjno-handlowy, klub fitness, korty tenisowe oraz portiernia. Autorem projektu samego osiedla oraz jego infrastruktury jest dział architektoniczny dewelopera – firmy UBM Polska.


 


UBM Polska to polski oddział austriackiej spółki UBM – jednego z największych i najbardziej doświadczonych na rynku europejskim deweloperów powierzchni komercyjnej, który od kilku lat konsekwentnie buduje swoje portfolio projektów mieszkaniowych. Obecnie, oprócz Oazy Kampinos w Małociach, deweloper realizuje projekty: Ogrody Bielańskie pod Wrocławiem oraz Villa Galicja w Krakowie.