DODAJ

Międzynarodowy deweloper planuje kolejną inwestycję we Wrocławiu

Mieszkania i domy / Wrocław
Międzynarodowy deweloper planuje kolejną
Mariusz Bartodziej
2017-10-04 10:55:20
Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o., inwestujący w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu, chce wybudować przy ulicy Orawskiej na Ołtaszynie osiedle wielorodzinne. Otrzymał już decyzję środowiskową.

Wniosek o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie garaży podziemnych wraz z towarzysząca infrastrukturą dla obsługi budynków wielorodzinnych przy ul. Orawskiej we Wrocławiu deweloper złożył już na początku sierpnia.

Kolejne wersje dokumentu wpłynęły w połowie i pod koniec września. Prezydent wydał już decyzję o braku potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko. Inwestycja ma być zlokalizowana na działce numer 4/5, niedaleko ulicy Sojowej.

UM Wrocławia


Międzynarodowe doświadczenie przeniesione na Wrocław

Bouygues Immobilier Polska to rodzinna firma z 61-letnim doświadczeniem w Europie. W Polsce działa od 2001 roku. Inwestuje przede wszystkim w Warszawie, gdzie ma na swoim koncie już kilkanaście realizacji.

We Wrocławiu będzie to czwarte osiedle tego dewelopera. Przy ulicy Jagiełły 6 wybuduje 69 apartamentów w odrestaurowanych kamienicach. O tej inwestycji pisaliśmy już w kwietniu. Za projekt odpowiada wrocławski architekt, Zbigniew Maćkow.

Projekt inwestycji znakomicie wpisuje się w filozofię życia aktywnego mieszkańca Wrocławia. Z jednej strony gęste miasto skłaniające do aktywności, z drugiej strony tuż za rogiem tereny rekreacyjne wzdłuż nabrzeży Odry. Jest to idealne miejsce, jeśli mówimy o nowym modelu używania miasta, gdzie można znaleźć dobrą pracę, a jednocześnie być w sercu wydarzeń kulturalnych i korzystać na co dzień z wysokiej jakości życia – mówi Maćków.

mat. inwestora


Pozostałe osiedla Bouygues Immobilier Polska we Wrocławiu to Belleville przy ulicy Pięknej na Krzykach oraz Villa Alouette przy Rymarskiej na Grabiszynie.

http://www.bi-polska.pl/inwestycja/villa-alouette/galeria