DODAJ

III etap Nowych Ogrodów coraz bliżej końca

Mieszkania i domy / Poznań
III etap Nowych Ogrodów
Kajtman
2017-05-23 13:14:24
Trwają zaawansowane prace budowlane na III etapie osiedla Nowe Ogrody. Realizowana przez dewelopera Proxin Ogrody inwestycja przy ulicy Meissnera 2, składa się z sześciokondygnacyjnego budynku. Łącznie w budowanym etapie zaaranżowano 107 mieszkań, 6 lokali usługowych, komórki lokatorskie oraz podziemną halę garażową.

Nowe Ogrody sukcesywnie zmieniają się i pięknieją w oczach. Elewacja trzeciego budynku jest niemal gotowa, a prace wykończeniowe powoli zmierzają do końca. Budowa potrwa jeszcze kilka miesięcy. Zgodnie z harmonogramem zakończy się w IV kwartale bieżącego roku – Widok III etapu już cieszy, bowiem gotowa jest elewacja budynku. Co prawda brakuje jeszcze zieleni, ale niebawem i ona się pojawi. Ponadto, zadbamy o infrastrukturę. Zagospodarujemy części wspólne – powstaną drogi wewnętrzne, chodniki i oświetlenie, by nadać przyjemny klimat osiedlu – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.  

III etap Nowych Ogrodów to sześciokondygnacyjny budynek. W projekcie przewidziano 107 mieszkań oraz 6 lokali usługowo-handlowych. Powstaną również komórki lokatorskie oraz podziemna hala garażowa. Mieszkania zlokalizowane na parterze będą posiadały ogródki, natomiast te na piętrze – balkony lub przestronne tarasy. W ofercie znalazły się kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Wszystkie zaprojektowane z niezwykłą starannością i dbałością o maksymalną ustawność. Ich powierzchnia waha się od 27 do 78 mkw. Cena rozpoczyna się już od 5 900 zł brutto za mkw.  

Do tej pory na osiedlu przy ul. Meissnera 2 powstały dwa etapy. W ramach I etapu, w ręce nabywców, przekazano 73 mieszkania oraz 7 lokali usługowo-handlowych. Natomiast II etap wzbogacił inwestycję o kolejnych 86 mieszkań. – Aktualnie trwa specjalna promocja, w której zainteresowani kupując wybrane mieszkanie z II etapu, otrzymują specjalne preferencyjne warunki zakupu, więcej szczegółów w biurze sprzedaży zapraszamy do kontaktu – zachęca Marlena Zapalska. 

Deweloper zdradza plany na rozbudowę osiedla. Obecnie jest w trakcie przygotowywania projektu IV etapu. Docelowo powstanie ich osiem. – Prace przygotowawcze do uruchomienia budowy są już na zaawansowanym etapie. Trwa przetarg na wybór firmy wykonawczej musimy dopracować jeszcze kilka szczegółów i wzbogacimy ofertę inwestycji o kolejny budynek – podkreśla Marlena Zapalska.

Źródło: materiały prasowe