DODAJ

Ruszyła sprzedaż III etapu Nowych Ogrodów

Mieszkania i domy / Poznań
Spółka Proxin Ogrody umacnia pozycję na poznańskim rynku deweloperskim. Aktualnie do sprzedaży wprowadziła już III etap realizowanego od 2012 r. osiedla Nowe Ogrody. Projekt zlokalizowany w bliskiej odległości od terenów zielonych, szkół, punktów usługowo-handlowych, o ciekawej architekturze i funkcjonalnie zaprojektowanych przestrzeniach przyciąga zainteresowanych klientów.

Już od kilku lat rosnącym zainteresowaniem cieszy się inwestycja Nowe Ogrody. Budowane na poznańskich Jeżycach osiedle, składa się z IV etapów – łącznie w ramach projektu powstanie około 650 mieszkań. Do tej pory oddano 73 mieszkania oraz 7 lokali usługowo-handlowych w I etapie oraz 86 mieszkań w II etapie. Natomiast w realizacji jest III etap. Zakłada on wzniesienie sześciokondygnacyjnego budynku, gdzie przewidziano 107 mieszkań i 6 lokali usługowo-handlowych. Dostępne są kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 27 do 78 mkw. Każdy lokal zostanie wyposażony w balkon, przestronny taras lub – w przypadku mieszkań znajdujących się na parterze – w ogródek. Dodatkowo budynki posiadają windy i podziemną halę garażową. 

Nowe Ogrody to inwestycja idealna dla każdego. Rodziny na wyciągnięcie ręki mają szkoły, a osoby lubiące aktywny tryb życia – tereny rekreacyjne, trasy rowerowe, spacerowe czy jezioro Rusałka. Dużym atutem jest nie tylko bliskość natury, ale także sprawna komunikacja z centrum Poznania. – Warto też zaznaczyć, że na terenie osiedla powstają gabinety lekarskie. Na parterze budynków znajdują się lokale usługowe, które teraz stają się siedzibą lekarzy. Mieszkańcy mogą korzystać z usług m.in. ginekologów, stomatologa czy lekarza medycyny estetycznej. To niewątpliwie duże udogodnienie, mieszkańcy są z tego zadowoleni. Zamiast jeździć do centrum miasta mogą skorzystać z usług na miejscu – mówi Marlena Zapalska, Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody. Deweloper zadbał o małą architekturę. Powstały ławki, chodniki, oświetlenie wewnętrzny dziedziniec i plac zabaw.