DODAJ

V etap Reduty w górę

Mieszkania i domy / Poznań
V etap Reduty w
these_eyes
2015-07-16 11:27:36

Powstaje kolejny budynek na osiedlu Reduta Nowe Podolany przy ul. Jasielskiej w Poznaniu. W ramach V etapu inwestycja wzbogaci się o 54 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Planowane zakończenie przewidziane jest na I kwartał 2016 r.
Do tej pory na osiedlu przy ul. Jasielskiej powstały 194 lokale. Obecnie w budowie są kolejne 54 mieszkania o metrażach od 31 do 140 mkw. – Propozycja jest zróżnicowana ze względu na potrzeby klientów, którzy poszukują najczęściej mieszkań dwu- i trzypokojowych, ale coraz liczniej pytają o kawalerki  lub większe lokale z czterema bądź pięcioma pokojami – mówi Agata Nowaczyk-Zub z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.


 


Obecnie w budynku prowadzone są prace wykończeniowe. Potrwają kilka miesięcy, a całość ma zostać zakończona w przyszłym roku. Jak deklaruje deweloper, będzie to I kwartał 2016 r. Prócz mieszkań powstaną także lokale użytkowe  o pow. ok. 75 i 109 mkw. – Osiedle ma już wielu lokatorów, którzy chętnie skorzystają z drobnego handlu. W związku z tym zaplanowaliśmy, że w tym budynku taka przestrzeń się przyda – dodaje Agata Nowaczyk-Zub.


 


Cena, jaką będzie trzeba zapłacić za mkw. mieszkania w V etapie inwestycji Reduta Nowe Podolany, wynosi od 5450 do 5650 zł. Budynek będzie posiadał również komórki lokatorskie, a przyszli mieszkańcy mogą liczyć na miejsce w hali garażowej. Na osiedlu została stworzona mała architektura, w tym drogi wewnętrzne, chodniki, plac zabaw i oświetlenie.


 


Ekonbud-Fadom na poznańskim rynku funkcjonuje już wiele lat. Przed przystąpieniem do projektu Reduty Nowe Podolany oddał m.in. inwestycję przy ul. Mateckiego, Jasnej Roli oraz dwa budynki przy ul. Piątkowskiej. Większość mieszkań dostępnych w Reducie Nowe Podolany można zakupić korzystając z programu Mieszkanie dla Młodych.