DODAJ

Prawie 200 mieszkań i pasaż handlowy przy Księcia Witolda. Tak będzie wyglądać drugi etap Bulwarów Książęcych [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Prawie 200 mieszkań i
Tomasz Matejuk
2018-02-20 12:52:24
Rusza II etap inwestycji Bulwary Książęce przy ulicy Księcia Witolda we Wrocławiu. W jego ramach powstanie kolejne 190 mieszkań, a także pasaż handlowy.

Bulwary Książęce to inwestycja należącej do belgijskiej grupy deweloperskiej firmy BPI Real Estate Poland. Jak podkreślają przedstawiciele inwestora, poza atrakcyjną lokalizacją i niepowtarzalnymi widokami, wyróżnia ją także nowoczesna architektura i wyjątkowy standard wykończenia części wspólnych. 

– Część elewacji zdobi unikatowy na skalę europejską materiał – włoskie panele ceramiczne Boa Diamante, które zmieniają swój wygląd w zależności od światła, koloru nieba i ruchu przepływającej obok rzeki – zaznacza deweloper.

mat. inwestora


Prawie 200 mieszkań w drugim etapie

W II etapie Bulwarów Książęcych znajdzie się 190 mieszkań o podwyższonym standardzie typu Comfort o wysokości 2,68 m oraz apartamenty Prestige o wysokości 2,82 m. 

– W ofercie można znaleźć różnorodne mieszkania o powierzchni od 25 do 110 mkw. i strukturze od 1 do 5 pokoi. Mamy nadzieję, że spotkają one z równie dużym zainteresowanie wrocławskiego rynku nieruchomości – mówi Wojciech Smolak, dyrektor sprzedaży i marketingu w BPI Real Estate Poland.

mat. inwestora


Będzie też pasaż handlowy

Bulwary Książęce to również nowy ogólnodostępny pasaż, który powstanie poniżej zabudowy mieszkalnej. Znajdą się tu różnego rodzaju lokale usługowe, w tym sklepy, restauracje i kawiarnie, które  jak zapowiada inwestor  stworzą nową atrakcyjną przestrzeń miejską w tej części Wrocławia. Pasaż zwieńczy nowy plac od strony mostu Pomorskiego.

Planowany termin zakończenia II etapu to połowa 2019 roku, wcześniej, bo w połowie bieżącego roku, klucze do mieszkań otrzymają klienci I etapu inwestycji.