DODAJ

Zielone Tarasy z pozwoleniem na użytkowanie

Rzeszów
Zielone Tarasy z pozwoleniem
Kajtman
2015-04-10 13:55:48

Kolejny etap Zielonych Tarasów, inwestycji realizowanej w Rzeszowie przez dewelopera – Grupę Kapitałową Wikana, otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Nabywcy mieszkań w niedługim czasie będą podpisywać akty notarialne i odbierać klucze do swoich lokali, a ostatnie wolne mieszkania czekają na zainteresowanych.


 


Zielone Tarasy to przytulne, komfortowe osiedle zlokalizowane w willowej dzielnicy Słocina, przy ul. Św. Rocha. Składa się z trzy- i czterokondygnacyjnych, kameralnych budynków. W każdym z nich znajduje się kilkanaście mieszkań o zróżnicowanych metrażach i praktycznych rozkładach.


 


Prestiżowa lokalizacja tej inwestycji oraz ciekawy rodzaj zabudowy sprawiają, że Zielone Tarasy cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów – mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikana S.A., spółki dominującej w Grupie Kapitałowej Wikana. – Dodatkowym atutem osiedla jest jego nowoczesna architektura. Niska zabudowa, o wyjątkowej estetyce, tworzy niepowtarzalny charakter tego miejsca.Trzy kameralne budynki (H, I oraz K), które powstały w ramach najnowszego etapu Zielonych Tarasów, składają się z mieszkań o pow. od 36 do 109 mkw. Do lokali położonych na parterze przynależą ogródki o pow. około 50 mkw. Mieszkania na wyższych kondygnacjach są natomiast wyposażone w specjalnie zaprojektowane balkony i tarasy o pow. od 12 do 88 mkw.


 


Na osiedlu Zielone Tarasy do kupienia są jeszcze ostatnie lokale. Ponadto w Rzeszowie Grupa Kapitałowa Wikana oferuje również mieszkania zlokalizowane na Osiedlu Panorama przy ul. Widokowej. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy biura sprzedaży przy ul. Św. Rocha 39 c lok 6 (Osiedle Zielone Tarasy), tel. 17 859 04 56, 605 095 295, 721 250 105.