DODAJ

AdgarFit Challenge – Biegiem na pomoc dzieciom z autyzmem w ramach inauguracji Adgar Park West

Warszawa
AdgarFit Challenge – Biegiem
Kajtman
2014-12-05 13:48:10

Oficjalna inauguracja kompleksu biurowego Adgar Park West po jego spektakularnej metamorfozie połączona została z zawodami charytatywnymi AdgarFit Challenge, w których udział wzięli przedstawiciele firm z sektora nieruchomości komercyjnych. Firmy biorące udział w AdgarFit Challenge przekazały 15 000 zł Fundacji Synapsis pomagającej dzieciom z autyzmem i ich rodzinom. Środki przeznaczone zostaną na wsparcie kampanii edukacyjnej “Biegiem na pomoc” i programu wczesnej diagnozy autyzmu.


 


“Strefa AdgarFit została zaprojektowana z myślą o entuzjastach zdrowego stylu życia, jako miejsce spotkań, rozrywki i uprawiania sportu. Zawody charytatywne AdgarFit Challenge połączyły sportową zabawę z dobroczynnością, a jednocześnie były okazją do spotkania przedstawicieli branży nieruchomości komercyjnych. Bardzo się cieszymy, że inauguracja strefy AdgarFit odbyła się w takim właśnie duchu” – powiedział Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce.


 


W AdgarFit Challenge wzięło udział osiem firm: JLL, Colliers International, C&W, Awbud, Hermanowicz Rewski Architekci, Honeywell, Sport GURU i Adgar. Konkurencje związane były z motywem zdrowego stylu życia, a zawody odbyły się w nowo otwartej strefie sportu i rekreacji AdgarFit oraz w obrębie kompleksu Adgar Park West. Drużyny odkryły inne zastosowanie basenu treningowego Endless Pool, tym razem podczas wyławiania plastikowych kaczuszek z basenu oraz zmagały się w wyścigach kolarskich na stacjach Elite i w rajdach zdalnie sterowanych modeli samochodów BMW. Skakano także na skakance, liczono kalorie, mierzono puls, sprawdzano wiedzę z budowy szkieletu i budowano biurowce z brystolu. Zwyciężyła drużyna Awbud, drugie miejsce zajął zespół Adgar, a trzecie przypadło Sport GURU.


 


“W ramach akcji »Biegiem na pomoc« popularyzujemy rzetelną wiedzę na temat wczesnej diagnozy i terapii oraz zbieramy pieniądze na rozwój pierwszego w Polsce programu wczesnego wykrywania autyzmu u maluchów. Bardzo nas cieszy tak hojne wsparcie, a także fakt, że środki zostały zgromadzone w drodze zdrowej rywalizacji” – powiedziała Joanna Grochowska, wiceprezes Fundacji Synapsis.