DODAJ

Warszawa: Bouygues Immobilier za rok odda do użytku osiedle Morelowa na Białołęce

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: Bouygues Immobilier za
Klaudia Nowicka
2018-02-08 13:48:44
Na warszawskiej Białołęce powstaje osiedle Morelowa pod patronatem Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. W I kwartale 2019 roku do użytku zostanie oddanych 237 mieszkań. 

Osiedle zaprojektowane zostało z myślą o rodzinach. Inwestycję podzielono na dwa etapy. W pierwszym z nich powstanie 68 lokali, a w kolejnym 169 mieszkań. Lokale będą miały zróżnicowane metraże. Nabywcy będą mogli kupić mieszkanie 1-pokojowe w cenie od 181 tys. zł, 2-pokojowe od 227 tys. zł lub 3-pokojowe od 306 tys. zł. W ramach projektu będzie dostępna limitowana pula mieszkań wykończonych w cenie od 5 799 zł/mkw. 

Inwestycja zlokalizowana jest blisko węzłów komunikacji miejskiej. Dotarcie do stacji metra Marymont zajmie około 15 minut, a samochodem do Centrum około pół godziny. 

– Jesteśmy przekonani, że osiedle Morelowa to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie dostępność wszystkich punktów i usług przydatnych na co dzień, a zarazem chcą szybko przemieścić się do innej części miasta. Bez wątpienia zarówno rodziny z dziećmi, tak i single znajdą w Morelowej odpowiednie mieszkanie dla siebie mówi Krzysztof Foder. dyrektor sprzedaży i marketingu w Bouygues Immobilier Polska.

Materiały inwestora

Równie ważna jest bliskość niezbędnej infrastruktury. W pobliżu znajdują się szkoły, liczne punkty usługowe oraz sklepy – Lidl, Galeria Północna. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się również długimi spacerami nad Kanałem Żerańskim.