DODAJ

Butik mody męskiej dołączy do grona najemców Plac Unii City Shopping

Biura / Warszawa
Butik mody męskiej dołączy
Kajtman
2017-08-10 13:36:11
Do grona najemców Plac Unii City Shopping dołączy marka Melton Król. Otwarcie nowego salonu firmy nastąpi we wrześniu.

Nowy lokal zajmie powierzchnię ok 68 mkw. na pierwszym piętrze galerii handlowej, w sąsiedztwie salonu Ania Kruk i Smyk. To kolejna nowa przestrzeń w galerii handlowej Plac Unii City Shopping w ostatnim czasie. W połowie czerwca Costa Coffee Polska uruchomiła tutaj nową, większą kawiarnię w centralnym punkcie pierwszego piętra centrum. W lipcu na parterze swój sklep otworzyła marka MARILYN Poupée oferująca luksusowe artykuły pończosznicze. 

Marka Melton Król powstała na bazie ponad 20-letniej tradycji męskiego krawiectwa firmy Melton. Oferuje elegancką odzież męską: garnitury, marynarki, płaszcze, kurtki i spodnie, a także koszule, buty oraz akcesoria. W odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających klientów proponuje również usługę krawiectwa na miarę, co pozwala tworzyć strój dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego mężczyzny. 

Dzięki warsztatowi oraz doświadczeniu projektanci i styliści Melton tworzą nowe kolekcje, wyróżniające się fasonem, nienagannym wykończeniem i nowoczesnym stylem, w zgodzie z aktualnymi trendami w modzie światowej. Wykorzystują do tego celu starannie wyselekcjonowane oferty producentów tkanin i dodatków. W efekcie powstają zarówno awangardowe, oryginalne kolekcje, jak i proste i uniwersalne fasony. 

W transakcji najmu właściciela Placu Unii reprezentowali eksperci z Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank.

Źródło: materiały prasowe