DODAJ

Carpooling – nowa usługa w Royal Wilanów

Biura / Warszawa
Carpooling – nowa usługa
Kajtman
2016-03-01 13:57:31
Royal Wilanów, należący do portfolio Grupy Capital Park, zdecydował się wprowadzić nową usługę dla zmotoryzowanych pracowników obiektu. Z myślą o nich, dzięki specjalnie utworzonej platformie, można już korzystać z Carpoolingu polegającego na współdzieleniu samochodów podczas podróży do i z miejsca pracy.

Po doskonałym przyjęciu usługi Carpooling w Eurocentrum Office Complex, Grupa Capital Park zdecydowała się wprowadzić tę samą możliwość w warszawskim Royal Wilanów. Carpooling stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych sposobów samodzielnego podróżowania i, mówiąc najprościej, polega na współdzieleniu auta. Głównym powodem korzystania z tej usługi jest chęć zmniejszenia zużycia benzyny, ale także pozytywny wpływ na środowisko naturalne poprzez obniżenie emisji CO2.

Dzięki specjalnie utworzonej platformie pracownicy Royal Wilanów już mogą kontaktować się ze sobą w celu zaplanowania wspólnych dojazdów z domu do pracy i z pracy do domu.

Poza obniżeniem kosztów transportu, Carpooling skutecznie przyczynia się do zmniejszenia korków w zatłoczonych miastach oraz ogranicza problem z parkowaniem. Trudno też nie zauważyć dodatkowego pozytywnego aspektu tej usługi, polegającego na integracji podróżujących. To właśnie dzięki wspólnym przejazdom osoby pracujące w tym samym budynku mogą poznać się lepiej.