DODAJ

Eurocentrum Office Complex nadal zachęca do wynajmu

Biura / Warszawa
Eurocentrum Office Complex nadal
Kajtman
2017-08-01 15:31:07
Dobra passa Eurocentrum Office Complex wciąż trwa. Warszawski kompleks biurowy cieszy się niesłabnącą popularnością wśród najemców. Dowodem tego jest fakt, że aż dziewięć firm w ostatnim półroczu zdecydowało się podpisać nowe albo przedłużyć obowiązujące umowy i powiększyć swoją powierzchnię najmu w biurowcu Grupy Capital Park. Łącznie zakontraktowano ponad 7 300 mkw.

Nowatorska koncepcja "Biuro Plus" Grupy Capital Park, oferująca komfortową i przyjazną przestrzeń pracy blisko centrum miasta sprawia, że Eurocentrum Office Complex, zdobywa kolejne umowy. W ostatnim półroczu zarządca podpisał aż sześć umów najmu. Z kolei dotychczasowi zadowoleni najemcy przedłużają okres najmu i powiększają swoje biura. "Biuro Plus" wyznacza bowiem nowy standard na rynku biurowym oferując wyjątkowe udogodnienia, m.in.: usługę concierge czy możliwość korzystania z wielu sklepów, restauracji, jak również gabinetu masażu, klubu fitness oraz salonu fryzjerskiego.  

Randstad, jeden z największych międzynarodowych dostawców usług HR, zdecydował się powiększyć swoją dotychczasową powierzchnię najmu i przedłużyć okres obowiązywania umowy na przestrzeń w budynku Gamma na kolejne kilka lat. 

Z kolei LiuGong Dressta Machinery, producent ciężkiego sprzętu budowlanego, podpisał umowę na wynajem w budynku Beta. Firma będzie zajmować biuro w budynku przy Alejach Jerozolimskich 134 przez najbliższe sześć lat.

Także Coty, jedna z największych na świcie firm kosmetycznych, zdecydowała się ulokować swoje biuro w prestiżowym warszawskim biurowcu. Coty wynajmuje powierzchnię na szóstym piętrze budynków Beta i Gamma. Dzięki temu poziom komercjalizacji w obu budynkach przekroczył 90 proc. 

Sage Polska, dostawca rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami, specjalizujący się w oprogramowaniu finansowo-księgowym i kadrowo-płacowym, zdecydował się niemal podwoić zajmowaną do tej pory powierzchnię w Eurocentrum Office Complex. Docelowo firma będzie zajmować 3900 mkw. na 4 kondygnacjach w budynku Delta. Komercjalizacja tej najnowszej części kompleksu wynosi ponad 61 proc.

Również budynek Alfa cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Od początku tego roku jeden z obecnych najemców w budynku powiększył swoją powierzchnię o ponad 1 000 mkw.

Z kolei na przedłużenie najmu powierzchni w budynku Alfa zdecydowała się firma Indra Sistemas Polska, a już 28 sierpnia do tego samego budynku wprowadzi się Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji. Zajmie ona ostatnią powierzchnię na dziewiątym piętrze. W związku z podpisaniem nowych umów poziom komercjalizacji Alfy wynosi 77,31 proc.

Drugie półrocze już zapowiada się bardzo dobrze – została podpisana pięcioletnia umowa najmu w budynku Beta. Merlin Group SA, właściciel sklepów internetowych, obejmie 1 120 mkw. powierzchni na siódmym piętrze. Firma wprowadzi się na początku grudnia 2017 r. W związku z tym poziom komercjalizacji I fazy Eurocentrum Office Complex wzrośnie do 93 proc.

Eurocentrum Office Complex to jeden z największych budynków ekologicznych w Warszawie. Na 15 kondygnacjach nadziemnych i 3 podziemnych znajduje się 65 800 mkw. powierzchni najmu, z czego ponad 63 800 mkw. to powierzchnia biurowa, a 2000 mkw. to powierzchnia handlowo-usługowa.

Źródło: materiały prasowe