DODAJ

Jesienna edycja SCF 2015 za nami

Warszawa
Jesienna edycja SCF 2015
gutpr
2015-09-24 11:58:05
Targi Shopping Center Forum 2015 były okazją do wymiany doświadczeń i skonfrontowania poglądów na temat aktualnej kondycji branży oraz rysujących się w niej trendów. Stworzyły one również nieocenioną szansę integracji ze środowiskiem związanym z nieruchomościami komercyjnymi oraz możliwość przeprowadzenia istotnych rozmów negocjacyjnych. Wśród tych, którzy w dniach 16-17 września br. odwiedzili Centrum EXPO XXI w Warszawie, znaleźli się przedstawiciele polskich i zagranicznych sieci handlowych, a przede wszystkim osoby odpowiedzialne za ekspansję marek. Targi odbywające się w ramach SCF 2015 stały się również nowoczesną platformą prezentacji stu kilkudziesięciu centrów handlowych, zarówno tych już istniejących, jak również nowo powstających czy modernizowanych. W głównej sali wystawienniczej swoją ofertę przedstawiło blisko 60 wystawców, w tym deweloperzy i firmy świadczące usługi dla branży retail.

Jednym z odwiedzanych stoisk podczas jesiennej edycji SCF było stoisko firmy RD bud, specjalizującej się w realizacji dużych projektów komercyjnych. Spółka wywodząca się z francuskiej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul zaprezentowała efekty współpracy z wiodącymi w Europie deweloperami powierzchni handlowych jak Unibail Rodamco czy Mayland Real Estate. W imponującym portfolio RD bud znajduje się rozbudowa Centrum Handlowego Riviera w Gdyni, przebudowa oraz rozbudowa CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej, a także częściowe modernizacje znanych warszawskich centrów handlowych: CH Arkadia, Galeria Mokotów czy CH Wileńska.  

„Targi SCF na stałe wpisały się w harmonogram ważnych dla branży spotkań biznesowych. Również dla nas udział w tym wydarzeniu staje się tradycją, którą zamierzamy podtrzymywać w kolejnych latach. Możliwość zaprezentowania się w tak profesjonalnym środowisku, współtworzonym przez naszych aktualnych i potencjalnych partnerów handlowych, jest dla nas szczególnie wartościowa. Ich obecność w jednym miejscu i w jednym czasie to wyjątkowa okazja do osobistych spotkań, o jakie w dobie komunikacji internetowej coraz trudniej” – mówi Eric Agnello, dyrektor generalny RD bud.

W dniach 16-18 września br. warszawskie centrum EXPO XXI gościło również architektów, producentów, wykonawców, dystrybutorów oraz specjalistów z branży budowlanej i wnętrzarskiej z 35 krajów. Areną tego międzynarodowego spotkania stały się targi Warsaw Build 2015 organizowane w formule B2B. 
 
„Uczestnicy wystawy już po raz trzeci zaprezentowali innowacyjne rozwiązania z zakresu budownictwa energooszczędnego oraz nowości z rynku materiałów budowlanych, co doskonale wpisuje się w profil RD bud – Generalnego Wykonawcy zorientowanego w swych działaniach na zrównoważony rozwój. Tym chętniej dołączyliśmy do grona uczestników tego wydarzenia” – zaznacza Eric Agnello i dodaje  „Nasza aktywność na arenie targowo-konferencyjnej w tym miesiącu nie kończy się na SCF 2015 i Warsaw Build 2015. W ostatnim tygodniu września (28-29 września br.) planujemy udział w Property Forum 2015, uznawanym za jedną z największych debat  o przyszłości sektora nieruchomości komercyjnych, organizowaną już po raz piąty przez Grupę PTWP S.A.” – dodaje dyrektor generalny RD bud.