DODAJ

Jest już agent Trinity One

Warszawa
Jest już agent Trinity
Kajtman
2016-08-24 13:12:55
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została wybrana na agenta odpowiedzialnego za pozyskanie najemców oraz opracowanie strategii marketingowej dla budynku Trinity One. Właścicielem inwestycji jest Revetas Capital.

Trinity One to nowoczesny 7-kondygnacyjny budynek zlokalizowany w biznesowym sercu Mokotowa przy ul. Domaniewskiej 52 w Warszawie, oferujący wysokiej jakości powierzchnie biurowe do wynajęcia (łącznie 19,5 tys. m kw. GLA). W budynku znajdują się również lokale handlowe oraz trzypoziomowy parking podziemny na ok. 800 samochodów. Bliska odległość od metra Wilanowska i Wierzbno oraz linii autobusowych i tramwajowych zapewnia wyjątkowo dogodne połączenia komunikacyjne zarówno z centrum miasta, jak i z lotniskiem.

Revetas Capital podjęła działania zmierzające do wzmocnienia pozycji rynkowej budynku Trinity One (dawniej Trinity Park I) poprzez przeprowadzenie efektywnej kampanii marketingowej, której celem jest poprawa wizerunku budynku, zwiększenie przychodów z najmu, obniżenie kosztów stałych i w efekcie wzrost wartości nieruchomości. Firma Revetas zadanie to postanowiła powierzyć firmie Cushman & Wakefield, która będzie również odpowiedzialna za komercjalizację Trinity One.

Standardowe piętro w budynku Trinity One oferuje ok. 2,5 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia, która umożliwia jej elastyczną aranżację i zaspokojenie potrzeb różnej wielkości najemców. Nasza strategia zakłada stworzenie atrakcyjnych udogodnień oraz przyjaznych przestrzeni publicznych nie tylko dla najemców, lecz także dla lokalnej społeczności. Zapewni to komfortowe warunki pracy, przyczyniając się jednocześnie do podniesienia jakości przestrzeni miejskiej. Na parterze budynku zaplanowaliśmy m.in. kawiarnię, fitness, salon fryzjerski, salon kosmetyczny, przedszkole, małe delikatesy oraz aptekę, dzięki czemu budynek nabierze charakteru i stanie się integralną, aktywną częścią tkanki miejskiej – mówi Anna Kwiatkowska, Dyrektor ds. reprezentacji wynajmujących w firmie Cushman & Wakefield.

Firma Revetas aktywnie inwestuje i zarządza aktywami w Europie Środkowo-Wschodniej od ponad 10 lat, a jej eksperci mają doskonałą wiedzę w zakresie praktyk na rynku nieruchomości i bankowym w regionie. Oprócz siedziby głównej w Londynie firma Revetas dysponuje biurami oraz pracownikami i doradcami w Wiedniu, Bratysławie, Bukareszcie i Krakowie, co pozwala jej skutecznie identyfikować i nabywać atrakcyjne nieruchomości inwestycyjne oraz nimi zarządzać. Revetas podlega regulacji FCA (Financial Conduct Authority – brytyjskiego organu nadzoru finansowego). Powstała w 2012 r. w celu poszukiwania rentownych inwestycji oportunistycznych na rynku nieruchomości oraz zarządzania nimi w Europie, początkowo głównie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Revetas może pochwalić się dużym doświadczeniem w zakresie zarządzania nieruchomościami w Europie Środkowo-Wschodniej oraz dogłębną znajomością rynków lokalnych w krajach, w których obowiązują różne praktyki prawne, podatkowe i handlowe. Od 2003 r. zespół firmy Revetas ds. inwestowania i zarządzania nieruchomościami zajmuje się pozyskiwaniem i inwestowaniem kapitału oraz zarządzaniem aktywami w imieniu inwestorów z całego świata, w tym instytucjonalnych oraz zamożnych inwestorów indywidualnych. Zawarte transakcje dotyczyły aktywów o powierzchni ponad 470 tys. m kw. na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.