DODAJ

Living Point Mokotów osiągnął stan „zero”

Mieszkania i domy / Warszawa
Living Point Mokotów osiągnął
Kajtman
2016-09-26 15:12:25
Pierwszy warszawski projekt Vantage Development – Living Point Mokotów – osiągnął we wrześniu stan „zero” (strop nad kondygnacją podziemną). Termin oddania do użytku mieszczącej się przy ul. Konstruktorskiej inwestycji przewidziany został na III kw. 2017 roku.

W ramach budowy I etapu Living Point Mokotów powstanie 169 mieszkań oraz 4 lokale użytkowe, których wykonanie zapewni najwyższy komfort późniejszego użytkowania. Na przyszłych mieszkańców czeka szereg udogodnień takich jak reprezentacyjna recepcja, parkingi rowerowe czy wi-fi na dziedzińcu. Wszystkie lokale mieszkalne wyposażone będą w balkony lub ogródki (na parterze). Deweloper przewidział także przygotowanie boksów komórek lokatorskich, natomiast w podziemiach inwestycji powstaje także garaż podziemny. 

„Living Point Mokotów to wyjątkowa dla spółki inwestycja, ponieważ jest to pierwszy realizowany przez nas projekt w Warszawie” – mówi dyrektor warszawskiego oddziału Vantage Development, Agata Wróbel. – „Nowe środowisko w jakim przyszło nam się poruszać okazało się przyjazne, a zebrane doświadczenie procentuje przy kolejnych projektach w stolicy. Dwa z nich znajdują się aktualnie w końcowej fazie uruchamiania. Osiągnięcie stanu „zero” na początku września to dobry sygnał w kontekście harmonogramu realizacji całego przedsięwzięcia i planowanego oddania go do użytku na przełomie sierpnia i września przyszłego roku” – dodaje Agata Wróbel. 

Projekt Living Point Mokotów składać się będzie docelowo z dwóch etapów, w których łącznie powstanie 338 nowoczesnych i komfortowych mieszkań (odpowiednio 169 w I etapie oraz 169 w II) oraz 4 lokale użytkowe. Teren inwestycji zostanie w całości ogrodzony, będzie strzeżony oraz całą dobę monitorowany. Aktualnie w ofercie znajduje się 110 mieszkań I etapu o zróżnicowanym metrażu. Oddanie inwestycji do użytku i przekazywanie pierwszych mieszkań planowane jest na czerwiec 2017 roku.