DODAJ

Matexi Polska wybrała generalnych wykonawców w projektach: „Staffa 9” i „Kolska od Nowa”

Mieszkania i domy / Warszawa
Matexi Polska wybrała generalnych
these_eyes
2014-08-21 12:33:11

Spółka Matexi Polska dokonała wyboru firm odpowiedzialnych za wykonawstwo prac budowlanych w swoich najnowszych projektach.


 


W pierwszym etapie projektu „Kolska od Nowa” partnerem Matexi Polska będzie firma CFE. Doświadczony wykonawca, podobnie jak Matexi wywodzący się z Belgii poprowadzi budowę pierwszego etapu „Kolskiej”. Umowa obejmie wykonawstwo ponad 170 lokali. Prace na działce zostały już rozpoczęte, a umowa przewiduje zakończenie prac i oddanie budynków nie później niż na przełomie roku 2015/2016. Projektantem osiedla jest renomowana warszawska pracownia MKC.


 


Wykonawcą budynku „Staffa 9” obejmującego 107 mieszkań będzie firma Łucz-Bud. To doświadczony wykonawca specjalizujący się w wykonawstwie projektów mieszkaniowych. Wybierając Łucz-bud na partner Matexi Polska kierowała się jej wiarygodnością i ponad 20 letnim doświadczeniem zdobytym w inwestycjach realizowanych w całej Polsce. Zgodnie z umową zaprojektowany przez pracownie Państewka i Strój budynek przy ul. Staffa zostanie ukończony i oddany do użytku nie później niż na przełomie 2014/2015 r., a prace na działce zostały już rozpoczęte.


 


Równolegle z początkiem realizacji projektów – we wrześniu rozpocznie się sprzedaż mieszkań w obydwu inwestycjach. Oba projekty są realizowane w pełnej zgodności ze wymogami ustawy deweloperskiej a środki klientów trafią na mieszkaniowy rachunek powierniczy.