DODAJ

Nowe osiedle powstanie na warszawskim Ursusie

Mieszkania i domy / Warszawa
Nowe osiedle powstanie na
Kajtman
2017-11-28 13:52:17
Deweloper Victoria Dom rusza z pierwszym projektem na terenie warszawskiej gminy Ursus przy ulicy Traktorzystów. Ceny mieszkań na osiedlu Ursus Factory zaczynają się od 5950 zł/mkw. Oddanie budynków do użytku pierwszego etapu inwestycji planowane jest na pierwszy kwartał 2019 r.

Deweloper Victoria Dom rusza z pierwszym projektem na terenie warszawskiej gminy Ursus. Nowoczesne osiedle Ursus Factory powstanie przy ulicy Traktorzystów w pobliżu stacji SKM. W ofercie znajdą się mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe o zróżnicowanych metrażach. W ramach mieszkań dwu pokojowych dostępne będą powierzchnie od 32 do 43 mkw. W lokalach trzypokojowych wybór będzie możliwy w przedziale 45-62 mkw., a w przypadku mieszkań czteropokojowych w przedziale 58-71 mkw. Ceny w ramach tego osiedla zaczynają się od 5950 zł/mkw. Ceny i metraże wybranych mieszkań są dostosowane do wymagań programu MdM. O możliwość skorzystania ze wsparcia finansowego należy pytać w biurach sprzedaży spółki.

Oddanie do użytkowania pierwszego etapu inwestycji planowane jest w pierwszym kwartale 2019 r. Projekt architektoniczny osiedla Ursus Factory przygotowała firma HSH Projekty S.C. Funkcję generalnego wykonawcy powierzono firmie Besta Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. 

Inwestycja będzie oferować szereg udogodnień dla mieszkańców. Każde mieszkanie będzie ustawne i funkcjonalne oraz będzie posiadać balkon, taras lub ogródek. Dostępne będą również komórki lokatorskie. Na osiedlu zaplanowany został parking podziemny oraz naziemne miejsca postojowe.

Systematycznie poszerzamy naszą ofertę mieszkaniową na terenie całej aglomeracji warszawskiej. Za każdym razem szczególne znaczenie przywiązujemy jednak do bardzo dobrej lokalizacji inwestycji, świetnie skomunikowanej z innymi częściami miasta. Bliska odległość do stacji kolejki miejskiej oraz rozbudowana infrastruktura drogowa zapewnia mieszkańcom szybki dojazd do centrum Warszawy. Położenie inwestycji gwarantuje z kolei większą przestrzeń, dostęp do terenów zielonych, a w szczególności to co szczególnie ważne konkurencyjną cenę mieszkań – podkreśliła Monika Śliwa, dyrektor marketingu Victoria Dom.   

Znajdująca się w pobliżu stacja SKM Ursus pozwoli w 15 minut dojechać do centrum miasta. Do stacji prowadzi nowoczesne przejście podziemne. W pobliżu przebiegają również trasy ekspresowe S2, S8, które pozwalają na szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy. Osiedle znajduje się także w odległości ok. 200 metrów od przystanku autobusowego. Mieszkańcy osiedla Ursus Factory będą mogli szybko dojechać do biurowców w Alejach Jerozolimskich w okolicy Blue City przy Dworcu Zachodnim oraz w pobliże Ronda Daszyńskiego. W perspektywie kilku lat planowane jest również uruchomienie ostatniej stacji II linii metra, przy ulicy Połczyńskiej. 

W pobliżu inwestycji znajdują się liczne centra handlowe, w tym m.in. Outlet Factory, Centrum Handlowe Łopuszańska, Lidl, Biedronka, Carrefour Express, czy bazarki ze świeżą żywnością. W okolicy osiedla znajduje się rozbudowana sieć placówek oświatowych ze żłobkami, przedszkolami i szkołami, przychodnie, apteki i placówki bankowe. Około kilometra od osiedla znajduje się Pływalnia Albatros z dwoma basenami i sauną, siłownia, a także liczne tereny zielone takie jak Park Archera, Park Czechowicki oraz Park Hassów.

Źródło: materiały prasowe