DODAJ

Operator biznesowy powiększa biuro w warszawskim budynku Metropolitan

Warszawa
Operator biznesowy powiększa biuro
Kajtman
2017-02-23 15:29:04
Firma TMF Poland zdecydowała się przedłużyć umowę najmu oraz zwiększyć powierzchnię biurową do ponad 1 900 m kw. w warszawskim budynku Metropolitan. Najemcę w negocjacjach reprezentowała firma doradcza Cushman & Wakefield.

TMF Poland jest częścią TMF Group międzynarodowej spółki zajmującej się administracyjną obsługą biznesu. Firma posiada ponad 120 biur w 86 krajach, w Polsce prowadzi dwa oddziały w Warszawie i Katowicach, w których zatrudnia ponad 200 specjalistów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz międzynarodowej wiedzy zespołu pomaga prowadzić klientom międzynarodowym biznes globalnie, dostarczając usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz korporacyjno-sekretarskie. TMF jest najczęściej rekomendowany przez najlepsze firmy prawnicze i audytorskie.  

Nasza firma nieustannie się rozwija, coraz częściej usługi TMF wybierają duże firmy międzynarodowe. W maju ubiegłego roku ogłosiliśmy przejęcie spółek UCMS i Extor. W związku z tym liczba naszych pracowników wzrosła dwukrotnie. Od początku planowaliśmy połączenie biur oraz zintegrowanie firm. Aby to było możliwe, wynajęliśmy dodatkową powierzchnię w biurowcu Metropolitan – mówi Mikołaj Pluciński, dyrektor zarządzający TMF Poland Sp. z o.o.

Prowadzona z sukcesami działalność firmy TMF pozwoliła na powiększenie o kolejne 410 m kw. jej warszawskiego oddziału. Jesteśmy zaszczyceni faktem, że Cushman & Wakefield został wybrany na doradcę przez firmę TMF. To ogromne wyróżnienie, aby sprostać wymaganiom tak prestiżowej firmy – mówi Piotr Capiga, negocjator w dziale powierzchni biurowych w Cushman & Wakefield.

Metropolitan to flagowy warszawski budynek biurowo-handlowy oferujący 38 tys. m kw. powierzchni do wynajęcia. Obiekt powstał w 2003 roku, a jego projektantem jest sir Norman Foster. Metropolitan, zlokalizowany w prestiżowym sąsiedztwie Placu Piłsudskiego, Parku Saskiego, Teatru Narodowego oraz rewitalizowanego Hotelu Europejskiego, stał się jednym z symboli nowoczesnej Warszawy. Jego charakterystycznym elementem jest wewnętrzny dziedziniec z fontanną.