DODAJ

„Social club” w Royal Wilanów

Biura / Warszawa
„Social club” w Royal
Kajtman
2015-09-16 14:01:11
W Royal Wilanów powstanie restauracja YeYe Mex Food & Music Bar – nawiązująca do latynoamerykańskiego konceptu „social club” – miejsce spotkań, wydarzeń muzycznych i doskonałego jedzenia. Tutaj połaczą się najlepsze smaki meksykańskie i słonecznej Kaliforni.

Otwarty w sierpniu Royal Wilanów to nie tylko miejsce pracy dla wielu osób, ale również destynacja dla spotkań – biznesowych i towarzyskich – czy spędzania wolnego czasu w gronie przyjaciół i najbliższych. Już niedługo na spotkanie po pracy czy wieczornego drinka z przyjaciółmi będzie można usiąść w nowym miejscu – YeYe Mex Food & Music Bar.

Kuchnia to nawiązanie oryginalnych meksykańskich przepisów, wzbogaconych inspiracjami ze słonecznej Kalifornii. Najlepsze potrawy z Meksyku – tacos, burritos, ceviche i salsy, przygotowywane będą pod okiem Jorge Martineza – szefa kuchni YeYe, który gotuje to, czego nauczył się w swoim domu w Veracruz i co doskonalił przez wiele lat pracy w cenionych restauracjach Meksyku i Europy. Kalifornijska kuchnia inspiruje różnorodnością – mieszanką amerykańskiej tradycji, europejskich korzeni i kolorowymi akcentami latynoamerykańskimi i azjatyckimi – na talerzach będzie dużo świeżych warzyw i owoców morza. 

YeYe to nie tylko restauracja – ideą jego właścicieli jest nawiązanie do konceptu „social club” – miejsca spotkań, wydarzeń muzycznych i doskonałego jedzenia. 

Wielkie sukcesy i codzienne radości będzie można celebrować przy barze YeYe, popijając kultowe margarity, tequilę czy drinki oparte na Bourbonie, rumie i kalifornijskie wina.

YeYe będzie też miejscem wydarzeń – bogata scena muzyczna zaprosi na koncerty, występy DJ-ów i muzykę na żywo.