DODAJ

Victoria Dom rozpoczyna budowę osiedla Bravo

Mieszkania i domy / Warszawa
Victoria Dom rozpoczyna budowę
Kajtman
2016-04-19 14:16:13
Warszawski deweloper wystartował z budową osiedla Bravo, które dostarczy łącznie 167 mieszkań. Zakończenie inwestycji realizowanej na Woli planowane jest w ostatnim kwartale przyszłego roku.

Deweloper Victoria Dom S.A. rozpoczął realizację osiedla Bravo. Nowa inwestycja powstaje na warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza 51. Projekt zakłada realizację budynku wielorodzinnego podzielonego na dwie części liczących sześć i osiem pięter. Inwestycja oferuje łącznie 167 mieszkań. Dostępne są lokale jedno, dwu, trzy i cztero-pokojowe o metrażach od 24 do 64 mkw. Ceny wybranych mieszkań zaczynały się w przedsprzedaży już od 6399 zł/mkw. Na każdym piętrze planowane są komórki lokatorskie. Dodatkowe komórki lokatorskie zaprojektowane zostały także w części garażu podziemnego. W ramach inwestycji planowane są również lokale usługowe oraz dodatkowe naziemne miejsca postojowe przeznaczone dla klientów. Budowa wystartowała w II kwartale br., a jej zakończenie planowane jest w ostatnim kwartale 2017 r. Projekt architektoniczny przygotowała spółka HSH Projekty, a wykonawcą jest firma Kalter.

Osiedle Bravo powstaje w świetnie skomunikowanej części Woli z dużą liczbą linii tramwajowych i autobusowych, w odległości zaledwie około 4 km od ścisłego centrum Warszawy. Pomimo lokalizacji w pobliżu głównych ulic jest doskonale odizolowane od hałasu. Dodatkową zaletą jest znajdująca się w pobliżu rozbudowana infrastruktura miejska oferująca mieszkańcom dostęp do placówek publicznych, szkół, przedszkoli, galerii handlowych, restauracji, ale także duża ilość obszarów zielonych takich jak Park Sowińskiego, czy Park Szymańskiego. Inwestycja chroniona jest rachunkiem powierniczym, na który wpłacane są środki klientów.

Osiedle Bravo jest naszą pierwszą inwestycją na warszawskiej Woli. Dotychczas koncentrowaliśmy się na realizacji projektów po prawej stronie miasta, głównie na Białołęce i Targówku. Chcemy poszerzać naszą ofertę także o inne dzielnice popularne wśród klientów zainteresowanych lokalami na rynku pierwotnym. Nowy projekt jest adresowany zarówno dla rodzin, ale także dla singli szukających rozkładowych mieszkań w atrakcyjnej lokalizacji – podkreśliła Katarzyna Pietrzak, dyrektor sprzedaży i marketingu Victoria Dom S.A.