DODAJ

Victoria Dom zleciła firmie Łucz-Bud budowę Osiedla Verba

Mieszkania i domy / Warszawa
Victoria Dom zleciła firmie
Kajtman
2016-06-10 16:34:05
Warszawski deweloper mieszkaniowy przygotowuje się do uruchomienia nowej inwestycji na terenie dzielnicy Praga. Realizacja budowy w ramach generalnego wykonawstwa została zlecona firmie Łucz-Bud, a jej rozpoczęcie planowane jest w lipcu br.

Victoria Dom zawarła z firmą Łucz-Bud umowę, której przedmiotem jest wybudowanie w ramach generalnego wykonawstwa Osiedla Verba. Inwestycja będzie realizowana na warszawskiej Pradze przy ulicy Makowskiej. Wartość zleconych zadań w ramach podpisanej umowy przekracza poziom 10% kapitałów własnych spółki.

„W najbliższym czasie wprowadzimy do naszej oferty sprzedażowej kolejną inwestycję mieszkaniową. Osiedle Verba powstanie na warszawskiej Pradze i będzie adresowane do osób szukających mieszkań w bardzo atrakcyjnych cenach. Szczegóły oferty przedstawimy w ciągu najbliższych tygodni” – powiedział Waldemar Wasiluk, Wiceprezes Victoria Dom. 

Zgodnie z warunkami zawartej umowy przekazanie terenu pod inwestycję nastąpi do 1 lipca br., a wkrótce potem ruszą prace budowlane.

W tym roku Victoria Dom wprowadziła już do sprzedaży dwie nowe inwestycje. Pierwsza z nich to Osiedle Bravo, które powstaje na warszawskiej Woli i dostarczy łącznie 167 mieszkań. Ostatnio oferta spółki została poszerzona o Osiedle Viva Garden 3 powstające na terenie Białołęki, które z kolei dostarczy 91 mieszkań. – „Systematycznie wprowadzamy nowe projekty do oferty, co powinno zapewnić nam osiągnięcie w tym roku planowanej sprzedaży na poziomie około 700 mieszkań” – dodał Waldemar Wasiluk.