DODAJ

Warszawa: W Galerii Północnej naładujesz swoje elektryczne auto

Handel / Warszawa
Warszawa: W Galerii Północnej
Klaudia Nowicka
2018-02-12 16:25:06
Galeria Północna jest pierwszym w stolicy obiektem handlowym, który stawia na nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. W galerii uruchomione zostały stacje służące do ładowania aut elektrycznych. 

Na początku roku w obiekcie pojawiły się ładowarki do aut zasilanych elektrycznie. Urządzenia są dostępne dla klientów na parkingu galerii i obsługują auta marki Tesla, jak i inne modele samochodów z silnikami elektrycznymi. Korzystanie z ładowarek jest darmowe, jednak niewykluczone, że w przyszłości usługa będzie płatna. 

materiały inwestora

Ładowarki do aut znajdują się na parkingu galerii na poziomie -1, w sektorach G,H,I 1 oraz na poziomie -2 w sektorach D,E,F 17-18. 

materiały inwestora

System ładowania obejmuje 4 urządzenia o mocy 22 kW przeznaczone dla samochodów marki Tesla i aż 8 ładowarek Circontrol Wallbox o maksymalnej mocy 11kW dla aut innych modeli, obsługiwane przez sieć Greenway Polska. Przy każdym stanowisku umieszczona jest dokładna instrukcja ze wskazówkami dotyczącymi korzystania z ładowarek. 

materiały inwestora

Nowoczesne technologie w służbie ekologii są jednym z wyróżników Galerii Północnej. obiekcie już na etapie budowy zastosowano szereg rozwiązań, które pomogły chronić zasoby naturalne i środowisko, co potwierdza precertyfikacja na poziomie LEED Gold. Kosze do segregacji śmieci, dotykowe systemy sanitarne czy ładowarki do samochodów elektrycznych na co dzień służą naszym klientom mówi Emilia Szkudlarek, dyrektor marketingu Galerii Północnej.

Materiały inwestora

fot. Kajtman