DODAJ

Więcej sportu w Royal Wilanów

Biura / Warszawa
Więcej sportu w Royal
Kajtman
2015-11-20 13:02:16
21 listopada br. do grona najemców Royal Wilanów dołączy salon oferujący asortyment dla pasjonatów aktywnego spędzania wolnego czasu – Adventure Sports. Klienci znajdą w nim produkty renomowanych marek sportowych. Z okazji otwarcia sklep przygotował atrakcyjny rabat dla kupujących.

Royal Wilanów dzięki wciąż poszerzającej się liście najemców z branży sportowej, z pewnością wpiszę się na mapę punktów obowiązkowych dla wszystkich klientów lubiących aktywny wypoczynek i poszukujących produktów najwyższej jakości w Warszawie. W sobotę, 21 listopada br. w Royal Wilanów zostanie otwarty najnowszy salon sieci Adventure Sports. Będzie to 10. lokalizacja i jeden z flagowych sklepów tej marki w naszym kraju. To kolejny najemca z branży sportowej, który zdecydował się wybrać Royal Wilanów. Na terenie obiektu z powodzeniem działa już największy monobrandowy sklep Nike w Polsce o powierzchni 426 mkw.

Nowy salon Adventure Sports zajął w Royal Wilanów lokal o powierzchni blisko 230 mkw. Sklep będzie oferować klientom asortyment najbardziej renomowanych marek branży sportowej, m.in.: Rossignol, POC, Peak Performance, Kjus, Dynastar, Lange, Julbo, Helly Hansen czy Sail Racing. Salon z pewnością spełni więc wymagania wszystkich pasjonatów sportu – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Z okazji otwarcia wszyscy klienci będą mogli zrobić zakupy z 20-proc. rabatem w sobotę, niedzielę i poniedziałek.

Adventure Sports to miejsce dla osób spragnionych podejmowania kolejnych wyzwań, które w sporcie poszukują nie tylko emocji, ale czerpią także przyjemność z obcowania z modą i świetnie zaprojektowanym designem. Sieć salonów powstała z pasji i doświadczeń jej założycieli – właścicieli firmy PM Sport. Formuła działania salonów opiera się na strategicznym partnerstwie z topowymi markami z branży narciarskiej i outdoorowej.

Ponadto wśród najemców Royal Wilanów znajdzie się także unikalny koncept fitness – ARTIS Wellness Club. Będzie to pierwszy w Polsce klub klasy premium, wyposażony w sprzęt włoskiej marki Technogym z najwyższej linii klubowej ARTIS oraz innowacyjną technologię MyWellness Cloud.