DODAJ

Douglas i Media Expert na dłużej w kaliskiej Tęczy

Handel / Kalisz
Douglas i Media Expert
Kajtman
2016-04-27 14:25:45
Kolejni znaczący najemcy przedłużyli umowy najmu z Galerią Tęcza w Kaliszu. Tym razem, na 5 lat umowy podpisały sieci Douglas i Media Expert.

Media Expert, zlokalizowany na 1 piętrze Galerii zajmuje powierzchnię 896 m2. Perfumeria Douglas, znajdująca się na parterze, w sąsiedztwie salonu Rossmann, zajmuje powierzchnię 279 m2.
   
Media Expert i Douglas to kolejni ważni dla nas najemcy, z którymi przedłużamy umowę najmu na następny długi okres. Z pewnością na decyzję o pozostaniu w naszej Galerii ma wpływ popularność naszego obiektu w Kaliszu. Jesteśmy nowoczesnym Centrum, położonym w samym sercu Kalisza o bardzo kompleksowej ofercie handlowo-rozrywkowej. W tym roku umowę najmu przedłużyło również Cinema 3D, które, z odnowionym foodcourtem oraz bezpłatnym placem zabaw tworzy strefę wypoczynku i rozrywki – mówi Małgorzata Słowik, dyrektor działu leasingu Multi Poland.

Dla nas jako zarządcy, bardzo istotny jest ciągły rozwój, za którym idą coraz lepsze wyniki. Co roku zwiększamy obroty, notujemy także wzrosty foofallu. Nasi partnerzy to dostrzegają i doceniają – dodaje Monika Krawczak, dyrektor Galerii Tęcza.