DODAJ

160 kolejnych mieszkań powstało na nowym osiedlu na Ołtaszynie

Mieszkania i domy / Wrocław
160 kolejnych mieszkań powstało
tuWroclaw.com
2012-11-22 12:52:36

Na Osiedlu Agrestowa Aleja powstało 160 nowoczesnych mieszkań ulokowanych w pięciu kameralnych budynkach. Obiekty zostaną oddane do użytku pod koniec listopada.

Osiedle Agrestowa Aleja składa się z pięciu trzypiętrowych budynków, w których znajduje się 160 lokali o powierzchni od 31 do 53 mkw. Mieszkania, dzięki funkcjonalnemu i oryginalnemu układowi, dają przyszłym lokatorom możliwość dowolnej aranżacji powierzchni. Każde z nich jest wyposażone w balkon, a te ulokowane na parterze kameralne ogródki z możliwością indywidualnego zagospodarowania.Osiedle Agrestowa Aleja jest propozycją dla osób, które szukają możliwości odcięcia się od gwaru dużego miasta, przy jednoczesnym zachowaniu większości korzyści związanych z zamieszkiwaniem aglomeracji - mówi Zbigniew Juroszek, Prezes ATAL S.A.

- Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem wrocławian. W ramach projektu sprzedaliśmy już blisko 50% mieszkań. Do dyspozycji klientów pozostały 82 wysokiej jakości lokale w atrakcyjnych cenach od 5900 zł za mkw., a także w opcji wykończenia ''pod klucz'' od 6100 zł - dodaje Juroszek.

Do dyspozycji mieszkańców oddanych zostanie 160 miejsc parkingowych zlokalizowanych w garażach podziemnych. Ponadto w budynkach znajdują się nowoczesne, cichobieżne windy, które umożliwiają bezpośrednie dotarcie z części podziemnej do strefy mieszkalnej. Na terenie osiedla ulokowano plac zabaw dla dzieci oraz liczną zieleń i elementy małej architektury. Inwestycja jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Autor: jg