DODAJ

CCC przedłuża umowę najmu 10 900 metrów kwadratowych w Prologis Park Wrocław IV

/ Wrocław
CCC przedłuża umowę najmu
Kajtman
2013-08-22 14:18:54

Prologis, Inc. (NYSE: PLD), wiodący globalny właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował dzisiaj o przedłużeniu umowy najmu 10 900 metrów kwadratowych powierzchni dystrybucyjnej z Grupą CCC, największym producentem obuwia w naszym kraju oraz liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia.


 


„Tak rozbudowany łańcuch dostaw towarów – mówimy o dystrybucji na pół Europy – nakłada na firmę konieczność wyboru zaufanego i profesjonalnego partnera, który będzie w stanie sprostać wysokim oczekiwaniom klienta i biznesu” – powiedziała Magdalena Kostjan, leasing manager Prologis na Polskę.


 


Jak podkreśla Sylwester Szymczak, Dyrektor Logistyki CCC SA „Spółka CCC SA, mając w swojej strategii rozwój sieci poza granicami kraju, zdecydowała się pozostać w Parku Prologis z uwagi na doskonałą lokalizację, nowoczesny obiekt oraz pewną, partnerską relację. To zdecydowanie najlepszy wybór, pozwalający nam ze spokojem myśleć o rozwoju Spółki CCC i jej logistyce.”


 


Prologis Park Wrocław IV składa się z trzech budynków o całkowitej powierzchni magazynowo-biurowej 50 000 metrów kwadratowych i może zostać rozbudowany o dodatkowe 35 000 metrów kwadratowych. Pozostałymi klientami parku są takie firmy jak: GEFCO, Hi Logistic i Yusen Logistics.


 


Park dystrybucyjny leży przy autostradzie A4 (Berlin - Wrocław - Kraków - Ukraina) w Kątach Wrocławskich, 35 kilometrów od centrum Wrocławia i 20 kilometrów od Węzła Bielańskiego. W pobliżu centrum dystrybucyjnego przebiega zachodnia obwodnica śródmiejska Wrocławia.


 


Z portfolio ponad 1,9 miliona metrów kwadratowych, Prologis jest największym właścicielem i zarządcą obiektów dystrybucyjnych w Polsce (stan na 30 czerwca 2013 roku).