DODAJ

City Forum – pracuj w sercu Wrocławia

Artykuł sponsorowany
Biura / Wrocław
City Forum – pracuj
Mariusz Bartodziej
2017-08-28 12:13:25
30 lat doświadczenia, 6 zrealizowanych biurowców klasy A, i najnowocześniejsze rozwiązania – Archicom to pewność, że pracujesz w najlepszych warunkach, w doskonałej lokalizacji. City Forum to kolejny kompleks biurowy wrocławskiego dewelopera spełniający najwyższe oczekiwania najemców i pracowników. 

Ponad 24 tys. powierzchni najmu, blisko 300 miejsc parkingowych i doskonałe skomunikowanie każdym środkiem transportu. City Forum to kompleks biurowy składający się z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków City One oraz City 2. W pierwszym z nich firmy rozpoczną działalność już pod koniec 2018 roku.

Miejsce do pracy

5 minut do rynku, 10 na Dworzec Główny PKP oraz Dworzec Autobusowy, a 25 na lotnisko. Kompleks biurowy przy Placu Wróblewskiego, u zbiegu ulic Traugutta i Pułaskiego, znajduje się w doskonałej lokalizacji. Łatwo i szybko dostaną się do niego osoby dojeżdżające pociągiem, a firmy działające w biurowcu będą mogły w krótkim czasie odebrać swojego gościa z zagranicy i przy okazji zabrać go na Rynek we Wrocławiu.

Centralnie przed budynkiem City Forum znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, z których dojechać można w każdą część miasta. A w razie pośpiechu, równie szybko można skorzystać z taksówki na całodobowym postoju.

Kompleks biurowy Archicomu to także miejsce przyjazne rowerzystom. Prowadzą do niego liczne ścieżki rowerowe, z różnych stron miasta. Tuż przy budynkach, od strony ul. Pułaskiego znajduje się stacja roweru miejskiego, a w środku biurowca zaprojektowano zaplecze dla rowerzystów z szatniami i prysznicami.

Materiały inwestora


Miejsce do życia

City Forum to nie tylko doskonałe miejsce do pracy, ale i życia. Dzięki dedykowaniu blisko 2 tys. mkw. powierzchni na działalność handlowo-usługową, pracownicy będą mieli pod ręką wszystko, co niezbędne: bankomat, sklepy, kawiarnie i restauracje. Odpocząć w nich będzie można nie tylko w czasie przerw, ale i po pracy, co wpłynie na urozmaicenie oferty usługowej dzielnicy. Archicom stawia również na komfort w czasie pracy, który przekłada się na efektywność pracowników, dlatego zdecydował się na inspirujące zaaranżowanie wnętrz. Pobudzenie kreatywności, ułatwienie koncentracji, większa integracja to cele dewelopera. Realizują je specjalnie wydzielone strefy relaksu, zielone skwery oraz patio łączące oba budynki.

Naturalnym jest, że dzień nie kończy się wraz z wyjściem z pracy i należy dbać o balans pomiędzy obowiązkami zawodowymi a życiem prywatnym. Lokalizacja City Forum w pobliżu Rynku, galerii handlowych oraz innych atrakcji Wrocławia z pewnością pomaga w realizacji tych idei. Do galerii handlowych można dojechać po pracy w kilka minut tramwajem, na Rynek we Wrocławiu będzie można dojść pieszo nawet w ciągu kilkunastu minut. Jeszcze szybsza droga prowadzi nad bulwary nad Odrą, na których można spędzić czas w równie miłej atmosferze.

fot. alsen strasse 67


Najwyższe standardy dla spełnienia światowych wymagań

Archicom ma już na swoim koncie realizację sześciu biurowców klasy A, dlatego wie, jakich rozwiązań oczekują najemcy. Podniesione podłogi, ułatwiające przebudowę instalacji w każdej chwili, podwieszany sufit ograniczający hałas, uchylne okna zapewniające optymalną ilość światła i ponadstandardowa ilość świeżego powietrza poprawiająca komfort pracy gwarantują optymalny komfort użytkowania tej powierzchni. 

Dla każdego najemcy kwestia optymalizacji kosztów prowadzenia działalności zawsze stanowi priorytet, dlatego architekci City Forum zadbali o implementację zielonych rozwiązań. Od tych zapewniających energooszczędne oświetlenie pomieszczeń, po wydajny system HVAC z pompami ciepła, systemy okablowania, sterowania temperaturą i wiele innych rozwiązań obniżających koszty eksploatacji i dostosowania budynku do wymogów certyfikacji LEED. Pewność i spokój korzystania z przygotowanych przez dewelopera powierzchni zapewni całodobowa recepcja i ochrona oraz monitoring.

fot. alsen strasse 67