DODAJ

City Island – komfortowe mieszkania we Wrocławiu

Mieszkania i domy / Wrocław
City Island – komfortowe
Kajtman
2014-03-10 11:34:39

W perspektywie kilku najbliższych lat jednym z najlepiej rozwijających się obszarów w stolicy Dolnego Śląska będzie Kępa Mieszczańska. Wyspa już dziś coraz mocniej zabudowuje się i staje idealną lokalizacją dla eleganckiej architektury. Perspektywiczne właściwości tej lokalizacji doceniła firma Mota-Engil Central Europe projektując apartamentowiec City Island.


 


Bez wątpienia jedną z mocnych stron tej inwestycji, jest bliskość do ścisłego centrum Wrocławia i jego najstarszej dzielnicy – Starego Miasta. Oznacza to, że mieszkańcy City Island w swoim bezpośrednim sąsiedztwie będą mieli bogatą ofertę kulturalno-sportową i edukacyjną.Dużym atutem okazuje się także komunikacja z różnymi częściami miasta. Dobre połączenia MPK oraz okoliczne drogi pozwolą na szybkie poruszanie się po Wrocławiu. Bliskość ze Starym Miastem pozwala także na przemieszczanie się po okolicy na piechotę – spacer do Rynku zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut, a idąc nieco bardziej na północ skorzystamy z uroku wielu zrewitalizowanych terenów zielonych i parków na Nadodrzu. Dla miłośników biegania i niedzielnych spacerów szczególnie atrakcyjne mogą okazać się tereny rozciągające się wzdłuż Odry.Jeżeli chodzi o same plany inwestycji, zapowiada się ona bardzo atrakcyjnie. Wykonana z najwyższej klasy materiałów budowlanych, z pewnością przyciągnie wizualnie fanów nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Jednocześnie deweloper podkreśla, że wygląd budynku będzie bardzo elegancki. Apartamenty określane są już mianem wygodnie rozplanowanych, dających spore pole do popisu w aranżacji. Wśród opcji znalazła się także możliwość instalacji kominków oraz okien o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Dzięki takim zabiegom możemy być pewni, że nasze nowe mieszkanie zamieni się w przytulny kąt, do którego będziemy chętnie wracać po całym dniu.Deweloper zaplanował także dla mieszkańców komfortowy system, który zabezpieczał będzie ich mieszkania przed niechcianymi sytuacjami – przy wejściu do budynku znajdować się będzie portiernia, a reszta obiektu wraz z garażami wyposażona będzie w system monitoringu. A każde mieszkanie na swoim stanie będzie miało teletechniczne sprzęty internetowe, telefoniczne, TV, wideo-domofon.Dodatkowo w mieszkaniach zamontowane zostaną drzwi antywłamaniowe z odpornością ogniową przenikania ciepła.W warstwie mieszkaniowej przewidziano także dodatkowe przestrzenie – ogrody z tarasami, balkony i loggie. Amatorzy „chomikowania” rzeczy znajdą tu także coś dla siebie – komórki lokatorskie, oddzielone od siebie boksy, zamykane na klucz, a także garaże z oznakowanymi miejscami.


Ta nowoczesna przestrzeń w sercu Wrocławia to na pewno kolejny ciekawy punkt na mapie miasta. Przeznaczona nie tylko dla młodych, stawiających na rozwój, ale także rodzin i osób, które szukają spokoju i komfortu przy jednoczesnej bliskości do wszelkich instytucji, usług i sklepów. Z ostatnich aktualizacji na forum wynika, że wykańczana jest już elewacja budynku.