Kępa Mieszczańska – twoja idealna lokalizacja

Kępa Mieszczańska – twoja idealna lokalizacja

Wrocław
REKLAMA

Cisza i spokój typowy dla peryferyjnych lokalizacji połączone z udogodnieniami wynikającymi z centralnego usytuowania sprawiają, że Kępa Mieszczańska to idealne miejsce do zamieszkania.

 

Kępa Mieszczańska usytuowana w centrum stolicy Dolnego Śląska, naturalnie wyodrębniona korytami Odry. Unikalność wrocławskiej wyspy oraz duży potencjał inwestycyjny decyduje o atrakcyjności tej części miasta na tle innych dzielnic. Cisza i spokój typowy dla peryferyjnych lokalizacji połączone z udogodnieniami wynikającymi z centralnego usytuowania sprawiają, że Kępa Mieszczańska to idealne miejsce do zamieszkania.

 

Kępa Mieszczańska to wiele możliwości rozwojowych dla tego terenu a także bezpieczeństwo inwestycji, co zachęca inwestorów, którzy już od dłuższego czasu wiązali swoje plany inwestycyjne z tym terenem. Dzięki dalekosiężnym perspektywom rozwojowym oraz ciekawym planom zagospodarowania terenu wyspa nieustannie zmienia swój wygląd i charakter, stanowiąc doskonałą propozycję nie tylko dla osób planujących kupno nowego mieszkania, ale również dla wszystkich wrocławian zainteresowanych nietuzinkowym spędzeniem wolnego czasu.

 

Rozległe tereny zielone umożliwiają odpoczynek na łonie natury bez konieczności wyjeżdżania poza miasto, a ośrodki rekreacyjne, liczne ścieżki spacerowe i wydzielone trasy rowerowe zachęcają do uprawiania sportu. Dostępność obiektów handlowych oraz punktów usługowych decyduje o swoistej samowystarczalności Kępy Mieszczańskiej, a coraz bogatsza oferta kulturalna zapewnia kontakt ze sztuką – koncerty muzyczne, wystawy dzieł artystów, warsztaty tradycyjnych rzemiosł. Część Kępy Mieszczańskiej jest przeznaczona na tereny zielone, bulwary oraz tereny rekreacyjne. Pozostałe nieruchomości cieszą się dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych Inwestorów. Przedsiębiorcy zdają sobie doskonale sprawę ze wzrostu wartości tych terenów, które z punktu widzenia inwestycyjnego stały się bardziej atrakcyjne i zwiększyły swój potencjał.

REKLAMA

 

Atutem tej części miasta jest bogata historia uzupełniona ambitnymi planami rewitalizacyjnymi. Przyciąga to wielu inwestorów dostrzegających rosnący potencjał wyspy. Usytuowanie w ścisłym centrum, sąsiedztwo zabytkowej starówki oraz udogodnienia lokalnej infrastruktury sprawiają, że wśród najnowszych inwestycji dominują kompleksy mieszkalne. Powstałe budynki zmieniają dotychczasowy wizerunek śródmieścia, współtworząc kompleksową zabudowę o cennych walorach estetycznych i funkcjonalnych.

 

Osoby zainteresowane kupnem własnego M na obszarze wrocławskiej wyspy mogą wybierać spośród różnorodnych ofert deweloperskich. Aktualnie proponowane mieszkania to połączenie nowoczesnej architektury i designerskich rozwiązań aranżacyjnych z funkcjonalnym metrażem i atrakcyjnymi cenami ofertowymi. Mimo niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, koszt zakupu mieszkania na ogół nie przekracza możliwości finansowych przeciętnego kredytobiorcy. Świetnym przykładem kompleksu mieszkaniowego w sercu Kępy Mieszczańskiej jest gotowy projekt City Island. Ten siedmiokondygnacyjny budynek złożony jest z 76 apartamentów o wysokim standardzie wnętrz i atrakcyjnych cenach podlegających negocjacji. Na inwestycję w centrum Wrocławia zdecydowała się też między innymi spółka Dom-Invest, aktualnie budująca Wyspę Mieszczańską – 108 mieszkań.

 

Zachodzące zmiany inwestycyjne tego terenu przynoszą dobre rokowania rozwojowe Kępie Mieszczańskiej. Dodatkowym atutem tej części miasta jest rozbudowana infrastruktura drogowa i dobre połączenia komunikacyjne z drogami wylotowymi w kierunku Warszawy i Poznania. Nie bez znaczenia jest także fakt, że obszar ten jest wyspą w samym centrum Wrocławia, co jest ewenementem na skalę europejską. Tak ciekawych terenów w Polsce, a nawet w Europie jest bardzo niewiele.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA