DODAJ

Dolny Śląsk promuje się na Międzynarodowych Targach Nieruchomości w Cannes

Wrocław
Dolny Śląsk promuje się
tuWroclaw.com
2012-03-09 11:10:41
Międzynarodowe targi nieruchomości MIPIM w Cannes są najbardziej prestiżową i największą imprezą tego typu w Europie. Udział w targach to gwarancja promocji i prostego przekazu informacji o miejscu i przestrzeni interesującej inwestorów z całego świata. Stoisko Dolnego Śląska przyciąga wielu potencjalnych inwestorów i deweloperów.

Rozmowy z gośćmi stoiska moderują Sekretarz Województwa Dolnośląskiego - Dariusz Kowalczyk oraz Dyrektor Wydziału Mienia Wojewódzkiego Urzędu Marszałkowskiego - Iwona Dyszkiewicz-Najda.

Dwie sztandarowe nieruchomości Województwa - ponad 2,6 ha terenu położonego w sercu Wrocławia przy pl. Jana Pawła II 8, oraz niespełna 5 ha w prestiżowej dzielnicy miasta przy ul. Kasprowicza 64-66, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Gośćmi stoiska byli już inwestorzy z Włoch, Francji, Kanady, Niemiec, Austrii, Belgii, USA i Polski.


Szczególne zainteresowanie wzbudza makieta nieruchomości przy pl. Jana Pawła II. Ważnym aspektem rozmów o oferowanych nieruchomościach jest także wymiana doświadczeń i kierunków działań kilkunastu innych miast i samorządów Polski oraz Agencji Mienia Wojskowego, będących także wystawcami na MIPIM 2012.

Obok targów w Monachium i Barcelonie, odbywające się w dniach 6 - 9 marca targi w Cannes są największymi Międzynarodowymi Targami Nieruchomości w Europie. Goszczą one około 19 tys. odwiedzających w ciągu 4 dni targowych i blisko 4 tys. przedstawicieli inwestorów i instytucji finansowych z 90 krajów świata. Najwięcej przedstawicieli świata biznesu pochodzi z Francji , Wielkiej Brytanii i Niemiec. W tegorocznych targach obok Dolnego Śląska udział biorą największe polskie miasta i regiony.


Autor: jg/inf. pras.