DODAJ

Dzień otwarty Angel River. Zobacz z bliska, jak powstaje apartamentowiec nad rzeką

Mieszkania i domy / Wrocław
Dzień otwarty Angel River.
Tomasz Matejuk
2016-12-09 10:48:29
W sobotę 10 grudnia przy ulicy Walońskiej będzie można obejrzeć plac budowy Angel River, czyli projektu, który zmienia oblicze Przedmieścia Oławskiego. Na gości czeka też wiele innych atrakcji.

Dzień otwarty Angel River w biurze sprzedaży przy ulicy Walońskiej 11 potrwa od godziny 10 do 16. 

Zabierz rodzinę przyjaciół, bliskich i utrwal wspólne chwile dzięki niezapomnianej sesji zdjęciowej w świątecznej fotobudce z bożonarodzeniowymi strojami – zachęca deweloper.

Na gości czeka też specjalny konkurs, w którym można wygrać bon o wartości 300 złotych. Szczegóły znajdziecie na oficjalnym profilu inwestycji na Facebooku.

Będzie można spróbować świątecznych wypieków, kawy i herbaty, a także skorzystać z oferty świątecznej na zakup apartamentów, obejrzeć panoramę Wrocławia z 9 piętra apartamentowca Angel Wings, skonsultować się z ekspertami spółki Wrocławska Rewitalizacja i poznać aktualny stan działań związanych z rewitalizacją Przedmieścia Oławskiego oraz porozmawiać z ekspertami rynku nieruchomości. 

Materiały inwestora


Inwestycja, która zmieni oblicze Przedmieścia Oławskiego

Inwestycję Angel River stworzą dwa apartamentowce – budynek mieszkalny dziewięciopiętrowy oraz wieża mieszkalna o wysokości siedemnastu pięter – prawie 55 metrów. Powierzchnia całego obiektu wyniesie 46 721 metrów kwadratowych.

Projekt architektoniczny Angel River przygotowała pracownia projektowa Maćków, w oparciu o koncepcję renomowanej paryskiej pracowni Gottesman Szmelcman Architecture. 

– Budynki Angel River będą się wyróżniały nowoczesną architekturą, w pełni wykorzystującą atuty lokalizacji. To jedyne miejsce we Wrocławiu położone tuż nad rzeką, w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych terenów zielonych, a jednocześnie tak blisko ścisłego centrum miasta – podkreśla Ron Ben Shahar, partner Angel Poland Group, inwestora projektu Angel River.

W apartamentach Angel River znajdzie się łącznie 341 lokali o powierzchni od 24 mkw. do 118 mkw. – od kawalerek do pięciopokojowych apartamentów. Dodatkowo w budynku powstanie strefa fitness z saunami i spa, reprezentacyjne lobby ze strefą spotkań dla mieszkańców, a także sala zabaw dla dzieci.

Zakończenie prac przy Angel River planowane jest na III kwartał 2018 roku. Szacowany całkowity koszt inwestycji to 110 mln złotych. 

Materiały inwestora


Drugie życie nabrzeży

Przedsięwzięcie wpisuje się w rewitalizację Przedmieścia Oławskiego – inwestor, wspólnie z miastem,
zrewitalizuje ponad kilometr nabrzeża Oławy, zmodernizuje skrzyżowanie ulicy Traugutta i Mierniczej i zapewni łatwy dostęp do rzeki wszystkim mieszkańcom.

Jak podkreśla Grażyna Adamczyk-Arns, prezes spółki Wrocławska Rewitalizacja, nabrzeża Oławy mają duży potencjał rekreacyjny.

 Mogą stać się miejscem odpoczynku i spotkań, nie tylko dla mieszkańców osiedla, ale całego miasta. Dla wielu z nich może to być powód, by po raz pierwszy się tutaj pojawić. Oława jest w centrum Wrocławia, a będąc tutaj ma się wrażenie, że jest się na Mazurach. To ewenement w skali miasta – mówi Grażyna Adamczyk-Arns.

Odnowienie i zagospodarowanie nabrzeży Oławy to jeden z kluczowym elementów rewitalizacji całego osiedla, która zostanie przeprowadzona w ramach Lokalnego Programu Rewitalizacji na lata 2016-2018.