DODAJ

Galeria w Sky Tower prawie gotowa. Zakupy zrobimy tu już 24 maja

Mieszkania i domy / Wrocław
Galeria w Sky Tower
tuWroclaw.com
2012-04-19 13:55:48

Już pod koniec maja pierwsi klienci zrobią zakupy w galerii handlowej ulokowanej w Sky Tower. Jedną z jej głównych atrakcji ma być prestiżowy butik czołowych polskich projektantów mody - pierwszy tego typu projekt w Polsce. Póki co wynajęto 70 proc. powierzchni handlowej.

Na osoby, które odwiedzą galerię w najwyższym wrocławskim wieżowcu niespodzianka czeka jeszcze przed samym wejściem.

- Stanie tam rzeźba Salvadora Dali, którą przeniesiemy z Arkad Wrocławskich - mówi Wojciech Sury, rzecznik prasowy Sky Tower.

A w środku na trzech poziomach i 25 tys. metrów kwadratowych powierzchni na klientów będzie czekać bogata oferta handlowa i gastronomiczna.

- Na poziomie 0 i 1 znajdą się sklepy, punkty handlowe i restauracje z obsługą kelnerską, natomiast na drugim piętrze umieścimy cześć rekreacyjno - medyczną. Będzie tam siłownia, sauna, klub bilardowy i jedna z największych w Polsce kręgielni, a także centrum medyczne - opowiada Magdalena Róziewska, dyrektor ds. komercjalizacji Sky Tower.


Ponad 70 procent powierzchni handlowej w Sky Tower już udało się wynająć. Oprócz sklepów odzieżowych i obuwniczych w galerii pojawi się także supermarket, pralnia, fryzjer, poczta, biuro podróży, apteka, drogeria, kawiarnie i restauracje. Nie zabraknie też tzw. strefy foodcourt z licznymi barami szybkiej obsługi i pubami. Tam też ulokowana zostanie multimedialna strefa rozrywki.

- Nie będziemy powielać oferty z Arkad Wrocławskich, tylko uzupełnimy ją o sklepy, których tam nie ma - dopowiada Magdalena Róziewska.

Jedną z największych atrakcji galerii w Sky Tower ma być jednak butik czołowych polskich projektantów mody. Na powierzchni 650 mkw. powstanie miejsce z unikatową ofertą ubrań oraz akcesoriów zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Klienci będą mogli skorzystać z indywidualnego, fachowego doradztwa personelu, a także z szycia na miarę.

- Bardzo cieszymy się, że udało się nam pozyskać do Sky Tower tak nowatorskie w skali kraju przedsięwzięcie. Będzie to jedyny tego typu butik, który skupi kolekcje czołowych polskich projektantów, dlatego mamy nadzieję, że wiele osób skorzysta z jego oferty i prestiżowych usług - tłumaczy Magdalena Róziewska.

Obecnie w galerii trwają odbiory systemów bezpieczeństwa przeciwpożarowego, a najemcy są w trakcie prac nad aranżacją swoich lokali. Oficjalne otwarcie galerii w Sky Tower zaplanowano na 24 maja.
Autor: Tomek Matejuk