DODAJ

Hajto Development Group wybuduje budynek wielorodzinny przy ulicy Maślickiej

Wrocław
Foto: pixbay.com (CC0 Public Domain)
Orzech
2017-01-06 11:09:34
Wrocławski deweloper Hajto Development Group przygotowuje się do rozpoczęcia nowej inwestycji mieszkaniowej w stolicy Dolnego Śląska. Tym razem zamierza wybudować budynek wielorodzinny na wrocławskich Maślicach, przy ulicy Maślickiej 165. Inwestor złożył 2 stycznia 2017 roku wniosek o pozwolenie na budowę. Za projekt architektoniczny nowego budynku wielorodzinnego odpowiada wrocławski architekt Piotr Zarzycki z Wytwórnia Pracownia Projektowa. Na razie deweloper nie przedstawił oficjalnych wizualizacji budynku ani danych dotyczących ilośsci mieszkań, jakie się w nim znajdą.

Aktualnie Hajto Development Group jest w trakcie budowy osiedla "Widawskie Zacisze" przy ulicy Cynamonowej. W czterech budynkach zaprojektowano łącznie 36 mieszkań o powierzchni od 43 do blisko 70 mkw., wśród których znajdą się również mieszkania dwupoziomowe. W każdym z obiektów przewidziano lokal usługowy o powierzchni ponad 50 mkw. – idealny na osiedlowy sklepik, aptekę lub zakład fryzjerski. Ceny mieszkań wahać się będą w przedziale od 4400 do 4600 zł/mkw. brutto. Zakończenie budowy przewidziano na koniec I kwartału 2017 roku. 

O inwestorze:

Hajto Development Group działa nieprzerwanie od 2006 roku. Od początku funkcjonowania spółki celem była budowa i sprzedaż mieszkań oraz domów zlokalizowanych na atrakcyjnych terenach Dolnego śląska. Misją firmy jest kształtowanie przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni mieszkalnej z wykorzystaniem tradycyjnej technologii budownictwa. Do roku 2014 grupa zrealizowała kilka inwestycji deweloperskich między innymi w Groblicach, Mnichowicach oraz Iwinach. W 2015 roku wybudowała osiedle "Małe Stabłowice" na wrocławskich Stabłowicach.