DODAJ

Kameralna inwestycja w samym sercu Ołtaszyna. Staną tam domy szeregowe [WIZUALIZACJE]

/ Wrocław
Kameralna inwestycja w samym
Tomasz Matejuk
2017-01-12 12:31:46
W samym sercu Ołtaszyna, w pobliżu ulicy Agrestowej i Strachowskiego, powstanie sześć domów w zabudowie szeregowej. Każdy z nich będzie miał powierzchnię 150 metrów kwadratowych. 

Jak zapowiadają przedstawiciele CTE Investments, inwestycja Ołtaszyn! będzie zlokalizowana w trzeciej linii zabudowy w stosunku do ul. Agrestowej, w bezpośrednim sąsiedztwie pasa zieleni oraz zabudowy jednorodzinnej o charakterze rezydencjalnym. 

– Nowoczesna architektura nawiązuje do dobrych wzorców wrocławskiego modernizmu – podkreśla deweloper.

strona inwestora


Przedstawiciele inwestora dodają, że to prawdopodobnie ostatnie, tak wyjątkowe miejsce w samym sercu Ołtaszyna. W ramach inwestycji powstanie również droga dojazdowa.

– Myśląc o naszym kolejnym projekcie szukaliśmy nieruchomości położonej w lokalizacji chętnie wybieranej przez wrocławian, dobrze skomunikowanej, a także dającej poczucie komfortu. Planując zabudowę dążyliśmy do uzyskania równowagi pomiędzy charakterem zabudowy szeregowej, a wygodą przestronnego domu jednorodzinnego. Dlatego też na naszej działce zaprojektowaliśmy jedynie sześć domów, każdy o powierzchni około 150 metrów kwadratowych z ogrodami o powierzchni nawet 400 metrów kwadratowych – wyjaśnia deweloper.

strona inwestora


W bezpośrednim sąsiedztwie powstanie wyłącznie zabudowa jednorodzinna.

– Co ważne, ogrody naszych domów sąsiadują bezpośrednio z terenem zielonym, na którym obowiązuje zakaz zabudowy – zaznaczają przedstawiciele CTE.

Budowa ma ruszyć w marcu 2017 roku.