DODAJ

Kolejne gotowe mieszkania na Krzykach. Budotex kończy budowę Tęczowego Raju.

Mieszkania i domy / Wrocław
Kolejne gotowe mieszkania na
Kajtman
2015-06-19 15:02:12

Jeszcze w czerwcu zakończy się budowa I etapu osiedla Tęczowy Raj powstającego przy ulicy Jeździeckiej na Krzykach. W środku budynku trwają już ostatnie prace wykończeniowe. Deweloper zapewnia, że przekazanie mieszkań właścicielom nastąpi najpóźniej do końca października br.


 


Wszystkie prace elewacyjne zakończyły się z początkiem czerwca. Teraz ekipy budowlane kończą zabudowę stelaży podtynkowych w mieszkaniach, układanie płytek na balkonach, w korytarzach oraz w jednej z klatek schodowych, a deweloper przygotowuje się do zaplanowanych odbiorów budynku. Do końca miesiąca oznakowany i zagospodarowany zostanie także teren osiedla.


 


Płynna sprzedaż mieszkań


Cena metra kwadratowego mieszkania w Tęczowym Raju wynosi od 5300 do 6600 zł. W ramach I etapu powstało łącznie 50 mieszkań o powierzchni od 27 do 93 m kw. Każde posiada własny balkon lub taras oraz miejsce postojowe w podziemnym garażu, a kupujący mają do wyboru mieszkania z aneksem lub osobną kuchnią. Na terenie osiedla zaplanowano m.in. plac zabaw dla dzieci, a na parterze budynku powstaną trzy lokale usługowe.


 


– Jesteśmy zadowoleni z aktualnego poziomu sprzedaży – mówi Tadeusz Suleja, kierownik działu sprzedaży i marketingu z firmy Budotex. – Do tej pory nabywców znalazło około 50% lokali mieszkalnych, a 30% z nich zakupiono w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Największym zainteresowaniem klientów, wśród których dominują przede wszystkim osoby młode, cieszą się mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni 46 i 60 m kw. Po dłuższej przerwie zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty kawalerki. Biorąc pod uwagę liczbę zapytań ze strony potencjalnych klientów, uważamy, że była to dobra decyzja, a na rynku jest miejsce dla tego typu mieszkań.


 


II etap już wkrótce


Docelowo Tęczowy Raj tworzyć będzie zespół trzech pięciopiętrowych budynków ustawionych równolegle względem siebie i prostopadle do ulicy Jeździeckiej. Aktualnie deweloper przygotowuje się do realizacji II etapu budowy, w ramach którego, w dwóch budynkach powstanie łącznie 99 mieszkań o powierzchni od 27 do 112 m2.