DODAJ

Kolejni mieszkańcy wprowadzą się na ul. Łomnicką we Wrocławiu

Mieszkania i domy / Wrocław
Kolejni mieszkańcy wprowadzą się
2016-05-05 13:50:25
Grupa Deweloperska Geo oddała do użytku kolejne budynki na osiedlu Nowy Horyzont przy ulicy Łomnickiej. Dzięki temu na wrocławskie Stabłowice wprowadzi się kilkadziesiąt nowych mieszkańców.

Nowy Horyzont to kompleks mieszkaniowy zlokalizowany we wrocławskich Stabłowicach. To unikalna dzielnica stolicy Dolnego Śląska, która do dziś zachowała naturalny charakter. Cechuje ją nie tylko niska zabudowa jednorodzinna, ale i przestronne tereny zielone – w pobliżu znajduje się rzeka Bystrzyca, Las Mokrzański oraz parki: Stabłowicki i Leśnicki.

Inwestycję tworzy kompleks 5 czteropiętrowych budynków obejmujący łącznie 328 mieszkań 2, 3, 4-pokojowych o zróżnicowanej powierzchni – od 38 do 66 m2. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe w garażu podziemnym. W każdym lokalu znajdują się także balkony lub tarasy.

Wyróżnikiem naszej inwestycji jest atrakcyjna cena oraz mieszkania w programie MdM. Nadal dostępnych jest u nas wiele lokali, na które można uzyskać rządową dopłatę – mówi Monika Sobczyńska, specjalista ds. marketingu w Grupie Geo.  

Obecnie w sprzedaży jest jeszcze 50 lokali, których ceny rozpoczynają się od 4,3 tys. zł/m2. Dodatkowo wszystkie mieszkania są objęte ofertą promocyjną, dzięki której własne M można nabyć nawet za mniej niż 200 tys. zł.

W przyszłości Grupa Geo chce powiększyć osiedle o nowy budynek A1. Rozpoczęcie budowy planowane jest na jesień 2016 roku. Będzie to czwarty, ostatni etap inwestycji.