DODAJ

Koniec utrudnień na Klecinie. Autobusy wracają na swoje stałe trasy

Wrocław
Koniec utrudnień na Klecinie.
tuWroclaw.com
2012-09-01 20:16:54

Od poniedziałku 3 września autobusy MPK jeżdżące w kierunku ulicy Karmelkowej i Czekoladowej wrócą na swoje normalne trasy. Przez dwa tygodnie pojazdy linii D, 107, 133 i 247 jeździły objazdami, bo na Wałbrzyskiej trwał remont kanalizacji deszczowej.

O utrudnieniach komunikacyjnych na Klecinie informowaliśmy w połowie sierpnia.

Przypomnijmy, w niecały rok od zakończenia przebudowy ulicy Wałbrzyskiej na wrocławskiej Klecinie, drogę znów trzeba było rozkopać i zorganizować objazdy, bo drogowcy wadliwie wykonali tam kanalizację deszczową.

Autobusy MPK kursujące w kierunku ulicy Karmelkowej i Czekoladowej przez dwa tygodnie jeździły objazdami. Teraz roboty gwarancyjne dobiegają końca. Oznacza to, że od poniedziałku autobusy wrócą na swoje stare trasy.- W związku z planowanym zakończeniem prac związanych z remontem kanalizacji deszczowej na ulicy Wałbrzyskiej, od 3 września 2012 roku autobusy linii D, 107, 133 i 247 kursujące w kierunku ulicy Karmelkowej i Czekoladowej powrócą na swoją trasę na ulicę Wałbrzyską – informuje Julia Wach z biura prasowego magistratu.

Prace naprawcze zostały wykonane na koszt wykonawcy robót sieciowych i drogowych w ulicy Wałbrzyskiej – firmy Eurovia. Wykonawca poniósł również koszt organizacji ruchu zastępczego dla autobusów komunikacji miejskiej.
Autor: tm