Zmiany w komunikacji na Kozanowie z powodu budowy nowego torowiska

Zmiany w komunikacji na Kozanowie z powodu budowy nowego torowiska

Wrocław
tuWroclaw.com
tuWroclaw.com
REKLAMA
Od soboty planowane są zmiany w organizacji ruchu na ul. Pilczyckiej, na której trwają prace w związku z budową torowiska tramwajowego od skrzyżowania ulic Legnickiej i Na Ostatnim Groszu do stadionu Euro przez osiedle Kozanów.
Ułatwieniem dla uczestników ruchu kołowego powinno być otwarcie przebudowanego skrzyżowania Pilczyckiej z Gwarecką co umożliwi komunikację przez Gwarecką z osiedlem Kozanów.
Uwaga - możliwy staje się dojazd do Gwareckiej także od Królewieckiej przez nowowybudowany lewoskręt. Na swoje trasy wracają autobusy komunikacji miejskiej. Na razie nieczynna pozostaje powstająca w tym miejscu sygnalizacja świetlna.
REKLAMA
- Od soboty także zamknięty zostaje zgodnie z docelową organizacją ruchu wjazd w ul. Kolistą, gdzie rozpoczyna się budowa torowiska. Prosimy zwracać uwagę na oznakowanie - apeluje Marek Szempliński, rzecznik spółki Wrocławskie Inwestycje, która z ramienia miasta odpowiada za budowę.
Przypomnijmy, że budowa nowego torowiska wzdłuż ulicy Pilczyckiej, skąd pojazdy mają pomknąć na nowy stadion od ul. Królewieckiej i na osiedle Kozanów ma się zakończyć w marcu. Jak zapewniają urzędnicy jest szansa, by stało się to nieco szybciej, bo prace idą tam, dzięki sprzyjającej pogodzie w szybkim tempie.
Autor: jg

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA