DODAJ

Krakowskie Tarasy. Inwestor szykuje się do drugiego etapu [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Krakowskie Tarasy. Inwestor szykuje
Tomasz Matejuk
2017-07-05 15:46:15
Trwają przygotowania do budowy drugiego etapu Krakowskich Tarasów przy ulicy Krakowskiej. Powstanie tam ponad 150 mieszkań.

Krakowskie Tarasy to pierwsza inwestycja w stolicy Dolnego Śląska krakowskiego dewelopera IMS-Budownictwo. W pierwszym etapie całego przedsięwzięcia powstał tam powstał budynek o zróżnicowanej wysokości – od 6 do 14 kondygnacji. Znalazło się w nim 178 mieszkań.

fot. investphoto.pl


Inwestor szykuje się już do drugiego etapu inwestycji. Przeprowadzano rozbiórkę budynków przy ulicy Krakowskiej 98, wkrótce powinny rozpocząć się właściwe prace budowlane.

Z budową ruszymy jak tylko dostaniemy prawomocne pozwolenie na budowę. Wszystko wskazuje na to, że jesteśmy na ostatniej prostej w pozyskiwaniu tego dokumentu – wyjaśnia Aleksandra Pałka z firmy IMS-Budownictwo.

mat. inwestora


W drugim etapie powstanie nieco ponad 150 mieszkań, o metrażach od 34 metrów kwadratowych. Na poniższej wizualizacji budynek drugiego etapu to ten w kształcie litery C, wyostrzony.

mat. inwestora

Na tym nie koniec, bo inwestor planuje także następne fazy całej inwestycji. W trzecim etapie ma powstać budynek mieszkalno-biurowo-hotelowo-handlowy.


Nowa inwestycja na Przedmieściu Oławskim


– Przy ulicy Kościuszki powstanie inwestycja mieszkaniowa obejmująca około 300 mieszkań oraz lokale usługowe – tłumaczyła nam w marcu Aleksandra Pałka.

fot. investphoto.pl


Teren przy zbiegu ulicy Kościuszki i Pułaskiego, gdzie planowana jest inwestycja, to miejsce, w którym do niedawna stały pawilony m.in. z kebabem (zostały już rozebrane), znajdują się tam także warsztaty samochodowe.