DODAJ

Lokum Siechnice – odpoczynek od dużego miasta

Mieszkania i domy / Siechnice
Lokum Siechnice – odpoczynek
these_eyes
2014-03-03 12:10:55
Wrocław z roku na rok powiększa swoje granice, a jego aktualna powierzchnia to 292,9 km². Miasto wciąga w swój obręb coraz większą liczbę podmiejskich miejscowości i jest to proces jak najbardziej naturalny i dotyczy każdego większego miasta w Polsce i na świecie.

Siechnice to kilku tysięczna miejscowość, której po dziś dzień udaje się tego procesu skutecznie unikać. Małomiasteczkowy klimat tej lokalizacji sprzyja powstawaniu przytulnych i spokojnych osiedli mieszkalnych. Właśnie dlatego Lokum Deweloper S.A. wybudował między ulicami Graniczna i Włościańską urocze Osiedle Siechnice.

Jest to osiedle mieszane, ponieważ skupia nie tylko mieszkania, ale również domy w zabudowie szeregowej. Bliskość autostradowej obwodnicy oraz niecałe 100 m do najbliższego przystanku autobusowego sprawiają, że połączenie z centrum Wrocławia odbywa się w bardzo szybkim tempie. Świetna lokalizacja – niecałe 10 km do Pl. Dominikańskiego we Wrocławiu oraz wysoki standard wykończenia inwestycji sprawiły, że inwestycja bardzo szybko, prawie całkowicie, została sprzedana.

W ofercie wciąż jednak pozostały dwie ostatnie bardzo atrakcyjne pozycje. Pierwsza z nich to szeregowy, 5-pokojowy dom D5 o powierzchni 121 m2. Posiada przestronny garaż oraz spory, ponad 20 metrowy taras. Mieści się on na działce o powierzchni 188,5 m2. W promocyjnej cenie domu mamy wykończenie parteru pod klucz oraz kominek.

Dostępne wciąż mieszkanie B6 posiada 3 pokoje, które zostały rozplanowane na ponad 65 m2 i jest gotowe do zamieszkania. W ramach mieszkania mamy zapewnione dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórkę lokatorską. Mieszkanie również oferowane jest po specjalnej, niższej cenie.

Na stronie dewelopera jest możliwość obejrzenia konkretnych rzutów – domu i mieszkania, a dla chcących zobaczyć osiedle w całości przygotowano specjalne zdjęcia panoramiczne.

Osiedle Lokum Siechnice to doskonale rozwiązanie dla rodzin szukających spokoju i próbujących uciec od wielkomiejskiego zgiełku.