DODAJ

Mieszkaj na Zielonych Wzgórzach we Wrocławiu

Mieszkania i domy / Wrocław
Mieszkaj na Zielonych Wzgórzach
Meredith
2014-09-04 12:44:09

Zielone Wzgórza to nic innego, jak kameralne osiedle, które stale rozwija się na wrocławskich Maślicach. Firma CTE SA zadbała tu, aby każdy nabywca mógł przebierać w różnorakich ofertach, nie ograniczając się jedynie do lokum znajdujących się w jednakowych budynkach mieszkalnych. Znajdziemy tu zatem nie tylko mieszkania, ale i segmenty szeregowe lub domy bliźniacze.


 


Obecnie CTE SA podjęła decyzję o wybudowaniu kolejnego (już V!) etapu tego osiedla. Dotychczasowe etapy dały do dyspozycji mieszkańcom 53 lokale (etapy I-III) oraz  22 segmenty szeregowe (etap IV). Teraz powstanie 5 kameralnych budynków po 4 lokale w każdym z nich. Co ciekawe, w ofercie będą dostępne także mieszkania w ramach programu MdM. Jak podaje firma CTE SA, mieszkanie o pow. 69 m2 z tarasem o pow 28 m2 będzie można nabyć już w cenie 299 tys zł, a mieszkanie o pow. 74 m2 z ogrodem 150 m2 w cenie 339 tys zł. To sprawia, że oferta staje się atrakcyjna nie tylko ze względu na lokalizację, ale także cenę. Ponad to wszystkie lokale będą całkowicie bezczynszowe.


 


Co jeszcze oferuje nam nowy etap Zielonych Wzgórz?


Same mieszkania willowe z zewnątrz charakteryzują się elegancką prostotą. Biel z szarością akcentować będą stylowe drewniane wstawki. Wnętrze pozostanie w tym samym tonie. Tradycyjne rozmieszczenia mieszkań sprawi, że będzie ono w pełni funkcjonalne oraz zapewni dużo przestrzeni. Duży salon z aneksem kuchennym, bądź osobna kuchnia daje możliwość wyboru, jak chcemy zaaranżować mieszkanie, by poczuć się w pełni „jak u siebie”. Do wyboru będziemy mieć także mieszkania z antresolą, pomieszczeniami gospodarczymi, tarasem lub ogrodem.


 


Dlaczego to miejsce a nie inne?


Osiedle Zielone Wzgórze, jak już wcześniej wspomniano, znajduję się w zachodniej części Wrocławia – na Maślicach. Jest to dzielnica, która mimo tego iż stale się rozwija oferując mieszkańcom co raz nowsze udogodnienia, pozostaje miejscem otoczonym ciszą i spokojem. Łatwo stąd dostać się do dowolnego miejsca we Wrocławiu, dzięki Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz liniom tramwajowym. Jednak pozostając na miejscu możemy skorzystać z atutów tej dzielnicy, bowiem mamy do dyspozycji aż cztery lasy - Las Pilczycki, Osobowicki, Rędziński oraz Las Mokrzański. Ponad to rodzinnej rozrywce sprzyja także bliskość Stadionu Miejskiego. Najmłodsi będą mogli bezpiecznie i blisko domu uczęszczać do pobliskiego zespołu szkolno-przedszkolnego.