DODAJ

Na Brochowie powstaje nowe osiedle mieszkaniowe [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Żrodło: http://www.dachbud.com.pl - Widok osiedla od ulicy Mościckiego
Orzech
2016-10-25 13:11:27
Znany, wrocławski deweloper PBO DACH BUD buduje na wrocławskim Brochowie na ulicy Mościckiego nowe osiedle mieszkaniowe.

Osiedle będą tworzyły dwa 4-kondygnacyjne budynki, gdzie czwartą kondygnację stanowić będzie poddasze użytkowe. Powstanie tutaj 168 funkcjonalnych i jasnych mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o zróżnicowanym metrażu od 31,9 m2 do 76,35 m2 budowanych w technologii tradycyjnej z materiałów ceramicznych. 
Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon, loggia, taras lub taras z ogródkiem w zależności od usytuowania mieszkania. Dla zmotoryzowanych zaprojektowano garaż podziemny ze 102 miejscami postojowymi, 66 miejsc postojowych na terenie nieruchomości oraz rowerownie. Ponadto w obu budynkach będą się znajdowały komórki lokatorskie o wielkości od 1 mkw do 4,65 mkw.

Inwestycja w całości obsługiwana będzie przez cichobieżne windy, a więc dostępna będzie dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa na wjeździe na inwestycję będzie zamontowany szlaban.

Zaprojektowano 168 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o zróżnicowanym metrażu i rozkładzie, dając tym samym możliwość przyszłym nabywcom do aranżacji według własnych potrzeb i upodobań. Funkcjonalność jest stałym i niezmiennym czynnikiem wpływającym na wybór własnego M pomimo stale zmieniających się trendów na rynku mieszkaniowym.

O deweloperze:

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD funkcjonuje na wrocławskim rynku nieruchomości nieprzerwanie od czerwca 1986 roku pod przewodnictwem Jana Chorostkowskiego - właściciela firmy, długoletniego praktyka budowlanego, autora wielu publikacji z dziedziny budownictwa, dziś Prezesa Zarządu.

Początkowo podstawową działalnością firmy było wykonawstwo drobnych prac remontowo- budowlanych. Na początku lat 90-tych DACH BUD dynamicznie wkroczył na wrocławski rynek budownictwa mieszkaniowego, realizując z powodzeniem, jeden po drugim, zespoły mieszkalno-usługowe zlokalizowane w atrakcyjnych i prestiżowych miejscach we Wrocławiu. W efekcie tych przedsięwzięć, Jan Chorostkowski wykreował PBO DACH BUD, małe przedsiębiorstwo budowlane na jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm deweloperskich na Dolnym Śląsku. W roku 1996 został odznaczony złotą odznaką Ministra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa "Zasłużony dla Budownictwa i Materiałów Budowlanych".

Na ugruntowaną ponad 30-letnią działalność firmy jako wrocławskiego dewelopera składa się:
- 6 469 oddanych mieszkań 1,2,3,4-pokojowych,
- 87 domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej lub bliźniaczej,
- 3 353 miejsc parkingowych w garażach wielostanowiskowych,
- 276 garaży indywidualnych.

WIZUALIZACJE:

http://www.dachbud.com.pl/moscickiego/moscickiego

http://www.dachbud.com.pl/moscickiego/moscickiego

http://www.dachbud.com.pl/moscickiego/moscickiego


Artukuł opracowano na podstawie materiałów PBO Dach Bud.