DODAJ

Na Krzyckiej – ostatnia okazja na zakup wygodnego mieszkania

Mieszkania i domy / Wrocław
Na Krzyckiej – ostatnia
Malwina Szczygłowska
2016-09-20 14:26:43
Inwestycja Archicomu Na Krzyckiej już niedługo zostanie oddana do użytkowania. To ostatnia okazja na zakup nowego mieszkania w tak dobrej lokalizacji we Wrocławiu.

Jeżeli właśnie zastanawiacie się nad kupnem mieszkania, to zwróćcie uwagę na ciekawą inwestycję Archicomu Na Krzyckiej. 4-piętrowy budynek znajduje się na Krzykach, przy ul. Przyjaźni. Warto pomyśleć o tej inwestycji, jeżeli planujemy kupić mieszkanie pod wynajem. Budynek jest też idealny dla każdego klienta, który ceni sobie życie blisko centrum miasta i komfortowy, codzienny dojazd z pracy do domu.
 
Na Krzyckiej – wygodne dla każdego

Decydując się na zakup mieszkania z tej inwestycji możemy liczyć na pewno na doskonałe zaplecze usługowe. W pobliżu budynku znajdują się przychodnia, sklepy, restauracje i kawiarnie, oczywiście żłobki, szkoły, centra handlowe, kluby sportowe, nowoczesne place zabaw.

To idealne miejsce dla osób, które nie posiadają samochodu lub na co dzień nie korzystają z niego. W pobliżu jest bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej. Do ścisłego centrum Wrocławia dojedziemy trzema liniami autobusowymi oraz tramwajowymi. Dla zmotoryzowanych to również bardzo wygodne miejsce do zamieszkania – lokalizacja ta pozwala w kilka minut wyjechać na Węzeł Bielany. 

Firma Archicom w opisie swej inwestycji zaznacza, że ulica Przyjaźni cieszy się lokalnie ponadprzeciętną opinią - wraz z rozwojem urbanistycznym zachowała zarówno wysoki standard mieszkaniowy, jak i przyjemną przestrzeń. To jednocześnie miejsce o wykształconej i ciągle udoskonalanej infrastrukturze.

Rzeczywiście, lokalizacja inwestycji sprawia, że nawet gdy jesteś już zmęczony miejskim zgiełkiem, to masz możliwość doładować baterie, również w zielonej okolicy. 200 metrów od budynku mieści się Park Kleciński, a nieco dalej znajdują się piękne trasy rowerowe wzdłuż wałów nad Ślężą, które prowadzą prosto do Parku Grabiszyńskiego.

Ostatnia okazja na zakup mieszkania w tej inwestycji przed jej oddaniem

Wszystkie mieszkania mają ekspozycję na słoneczne strony świata. 2, 3 lub 4-pokojowe układy z balkonami bądź tarasami (na parterze) są zaprojektowane tak, by wykorzystać potencjał każdego metra kwadratowego i zapewnić pełną funkcjonalność pomieszczeń. Na poziomie -1 zlokalizowany jest garaż podziemny z komfortową liczbą miejsc postojowych. 

Przy budynku znajduje się zielony skwer z placem zabaw, a cały teren jest ogrodzony. Obiekt wyposażony jest w windy,  liczniki umożliwiające odczyt z poziomu części wspólnych, instalacji przygotowanej pod szybki internet. Teren działki jest naturalnie zadrzewiony, a w jego sąsiedztwie biegnie reprezentacyjny dla okolicy trakt spacerowy.

Więcej o osiedlu można dowiedzieć się na stronie dewelopera lub na forum inwestycji.