DODAJ

NEONET w największym Centrum Handlowym w Polsce

Handel / Bielany Wrocławskie
NEONET w największym Centrum
Kajtman
2015-11-10 15:27:14
Już 13 listopada, w nowopowstałej Galerii Aleja Bielany przy ul. Czekoladowej 5-22 na Bielanach Wrocławskich (w miejscu starej IKEI), odbędzie się Wielkie Otwarcie kolejnego salonu NEONET – jeden z największych sieci AGD, RTV i IT w Polsce. Z tej okazji na Klientów czekać będą specjalne promocje cenowe oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji.

W ramach otwarcia NEONET umożliwia zakupy całego asortymentu w ratach 0%. Na przybyłych czeka również moc innych atrakcji. W dniu otwarcia przed salonem NEONET odbędzie się profesjonalny pokaz kulinarny BEKO, połączony z poczęstunkiem. Na Klientów czeka również specjalnie przygotowany food truck z wrapami. Wystarczy zrobić zakupy w NEONET za min. 10 zł i zatrzymać paragon, a w chwili odbioru przekąski przedstawić go kucharzowi.

– Zapraszamy także na spotkanie z bohaterami Gwiezdnych Wojen, pyszną kawę z ekspresu czy pokaz generatora pary. Na pytania trudne dotyczące sprzętu, odpowie wykwalifikowany zespół sprzedawców oraz promotorów marek, a na pamiątkę nasza Hostessa wręczy przydatny gadżet. Otwarcie w Bielanach Wrocławskich to wielkie wydarzenie dla NEONET. Świętujemy wspólnie rozpoczęcie działalności największego C.H. w Polsce. Otwierając nowy salon konsekwentnie realizujemy naszą strategię, w której na pierwszym miejscu stawiamy Klienta oraz komfort dokonywanych przez niego zakupów – mówi Anna Korzycka, Specjalista ds. Public Relations NEONET.

Jeśli zdarzy się, że poszukiwany przez Klienta produkt nie będzie dostępny na miejscu, NEONET ma na to rozwiązanie. Sklep internetowy www.neonet.pl na swoich wirtualnych półkach oferuje ponad 15 000 produktów, które stanowią uzupełnienie oferty sklepów stacjonarnych. Sprzęt można też od razu zamówić w salonie, korzystając z porady sprzedawcy.

W trakcie Wielkiego Otwarcia, wszelkie zakupy sprzętów wielkogabarytowych o wartości powyżej 1000 zł będą dowożone do Klientów za symboliczną złotówkę w obrębie 15 km od Bielan Wrocławskich. Dla pierwszych 150 klientów montaż AGD, RTV i IT będzie bezpłatny.

Dodatkowo C.H. Aleja Bielany organizuje loterię dla wszystkich odwiedzających. Zasady są proste: każdy klient, który otrzyma  lub wydrukuje ze strony internetowej kupon konkursowy, ma prawo do wzięcia udziału w losowaniu nagród, gdzie główną nagrodą jest samochód NISSAN QASHQAI. Ze swojej  strony NEONET przekazuje do puli nagród 200 bonów rabatowych o wartości od 50 do 100 złotych do wykorzystania na zakupy w salonie.