DODAJ

Otwarto Aparthotel Invite we Wrocławiu

Biura / Wrocław
Otwarto Aparthotel Invite we
Kajtman
2014-03-04 13:51:03

Gustowne apartamenty, nastrojowa restauracja, kompleksowa obsługa… We Wrocławiu rozpoczął działalność Aparthotel Invite, nowoczesny obiekt oferujący szeroki pakiet usług hotelowych.


 


Nowy Aparthotel jest usytuowany niedaleko wrocławskiego rynku (u zbiegu ulic Hubskiej i Glinianej), w sąsiedztwie głównych dworców: kolejowego i autobusowego. Budynek wkomponowany w okoliczną staromiejską architekturę, wyróżnia się na jej tle charakterystycznym zdobieniem elewacji z motywami roślinnymi w roli głównej.


 


Aparthotel Invite wystartował na przełomie lutego i marca. Do dyspozycji gości oddanych zostało 110 bogato wyposażonych apartamentów. Lokale o powierzchni od 26 m2 do nawet 60 m2 dzielą się na 3 rodzaje: Studio Standard – pokój z aneksem, Junior Suite – salon z aneksem i sypialnią oraz największe apartamenty typu DeLuxe z dużym salonem, aneksem oraz sypialnią. Obiekt przystosowany został do potrzeb osób niepełnosprawnych. Oferta obejmuje zróżnicowany zakres usług, dostosowany do specyfiki aktualnego zapotrzebowania na bazę noclegową w mieście.   


 


- Nasze apartamenty dostępne są zarówno w ramach klasycznego systemu dobowego, jak i w postaci tzw. wynajmu krótkoterminowego – podkreśla Agnieszka Grodź, General Manager Aparthotelu Invite. – Druga opcja skierowana jest przede wszystkim do coraz szerszego grona Klientów zainteresowanych korzystaniem z usług hotelowych w okresie przekraczającym 30 dni.


 


Wynajem krótkoterminowy umożliwia połączenie specyfiki mieszkania w kompleksowo wyposażonym apartamencie ze stałym dostępem do typowo hotelowych udogodnień, jak room-service, pranie odzieży, bezpłatny Internet czy np. możliwość zamówienia śniadania.


 


Na parterze obiektu znajduje się restauracja, oferująca dania tworzone z naturalnych surowców pochodzących z ekologicznych, lokalnych gospodarstw. Oferta Aparthotelu obejmuje również organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, w tym konferencji i szkoleń, na które przeznaczona jest specjalna sala konferencyjna (z możliwością podziału na 2 niezależne pomieszczenia). Do użytku klientów oddany został także podziemny parking. Rezerwacje odbywają się telefonicznie, poprzez formularz na stronie www, bezpośrednio w hotelu oraz za pośrednictwem popularnych serwisów bookingowych.